Masz numer na kartę lub MIX w Plusie? Zobacz, czy możesz dostać nawet 15GB internetu za darmo | Tabletowo.pl

Masz numer na kartę lub MIX w Plusie? Zobacz, czy możesz dostać nawet 15GB internetu za darmo

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli regularnie zaglądacie na Tabletowo, to zapewne zauważyliście, że dość często piszemy o tym, że jakiś operator daje swoim klientom darmowe gigabajty. Tym razem swoich użytkowników rozpieszcza Plus. Choć nie wszystkich, tylko wybranych, spełniających określone warunki.

Promocja, o której tu mowa, dotyczy klientów, korzystających z taryf: Ja + na kartęNowy Plus Internet na KartęJa + Internet na Kartę oraz Ja + MIX, których kwota miesięcznego zobowiązania wynosi co najmniej 30 złotych.

Plus daje łącznie 15GB internetu, lecz jest to podzielone na trzy „transze”, po 5GB każda. Aby otrzymać pierwszą, użytkownicy oferty Ja + na kartę muszą mieć ważne konto oraz aktywną promocję „Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB” oraz wysłać SMS o treści TAK na numer 80880. Klienci, korzystający z internetu na kartę przed wysłaniem SMS-a zobowiązani są z kolei najpierw doładować konto za co najmniej 30 złotych.

Kolejne dwie paczki, po 5GB każda, zostaną aktywowane pod warunkiem, że użytkownicy oferty  Ja + na kartę będą cały czas mieli aktywne konto i włączoną promocję „Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB”, a klienci, korzystający z internetu na kartę doładują się co 30 dni (dwa razy) za co najmniej 30 złotych.

Promocja trwa od 28.04 do 31.08.2017 roku. Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie oraz na stronie internetowej Plusa, do których linki znajdziecie poniżej.

Gigabajty od Spider-Mana – regulamin promocji

Źródło: informacja prasowa, Plus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona