Ważne

Orange daje za darmo 5 GB internetu na Majówkę

W pewnym sensie już przywykliśmy do tego, że Orange od czasu do czasu daje nam w prezencie dodatkowe paczki internetu na ograniczony czas. Tym razem użytkownicy Orange na Kartę mogą dodać do swojego konta dodatkowe 5 GB internetu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Wydawać by się mogło, że od jakiegoś czasu Orange wręcz szuka okazji do tego, żeby rozdać dodatkowe pakiety internetowe. Ale kto by na to kręcił nosem, kiedy dodatkowe gigabajty to samo dobro?

Zasady promocji są banalnie proste. Jeśli jesteśmy użytkownikami pre-paida od Orange, wysyłamy SMS o treści MAJ pod numer 80850. I czekamy na aktywację pakietu. Można go aktywować już dziś, i będzie działał przez 5 dni. Spóźnialscy mogą aktywować go przez cały okres trwania promocji, to jest w dniach 27.04-03.05.

SMS nie kosztuje ani grosza. Z pełnym regulaminem promocji możecie zapoznać się tutaj.

źródło: Blog Orange

Komentarze

 • Norbert Nowakowski

  a co z tymi na abonament ? trochę niefajnie..

  • marcus1212

   Chyba logiczne w obecnych czasach że dba się o klienta który może w każdej chwili uciec do konkurencji,a nie o tego który ma 2 letni kaganiec.

   • cycu2007

    ja wiem czy takie logiczne, też mam abo i niezbyt mi się to podoba

    • marcus1212

     to był sarkazm, świat stanął na głowie… najlepsze warunki powinni mieć starzy klienci. Ale jest jak jest.

     • cycu2007

      A jak sarkazm to spoko ☺

   • Buka37

    Dba się tak bardzo że po 5 latach stawki większe niż miałbym nowa kartę kupować.

 • Rob

  Ostatnio można zauważyć, że to mające u mnie niezbyt dobrą opinię Orange naprawdę stara się o klienta pre-paid-owego. Wyraźnie zwiększyli internetowe bonusy za doładowania orange free, bezproblemowy rok ważności konta i do tego wracają z okazjonalnymi promocyjnymi pakietami, które nie wymagają już zmian taryf i związanych z tym oczywistych niedogodności.
  Piszę „wracają”, bo ostatnimi czasy zrezygnowali z tych wcześniejszych 6GB świątecznych bonusów. Przynajmniej były bonusy za gole reprezentacji i mam nadzieję, że też będą kontynuowane.
  Nie raz narzekałem na orange, miałem rezygnować, ale teraz to mam wrażenie, że inni przysypiają i dalej kombinują z zawiłymi regulaminami promocji, gdzie tutaj jednak wszystko czytelne i bezwarunkowe.
  Mogli by jeszcze nie kroić klienta na te 25zeta, gdy chce wymiany SiM-a na nowszego, bo to nie wina klienta, że standardy się zmieniają.
  Mimo wszystko należy się jak najbardziej nomen omen plus ;) dla orange.

 • wefadscx

  wysłałem sms dostałem 5 gb

 • Phocce

  Orange podąża drogą T-mobile! Czyli klapa! Raczej nie przedłużę umowy, chociaż termin minął. Telefony na raty w marketach są tańsze, niźli tu! Nie idźcie tą drogą jak P. Dorn z psem Sabą! :) Może ktoś zweryfikuje te ceny, bo nie wiem komu to wciśniecie. Szalony Orange! Lol!

  • Aviczi

   Z d…..py twój hejt. T-mobile właśnie dało 20GB ważne przez MIESIĄC! I nigdy NIE trzeba płacić za sms aktywacyjny

  • mi bo

   po cholerę bierzesz jakieś umowy? przerasta Cię zapłacenie gotówką za telefon? Możesz go wziąć na raty i wtedy przez 6 miesięcy płacisz to co w abonamencie przez 24m. Sam piszesz że raty w markecie są tańsze! Acha, zapomniałem, pewnie chodzi o BRAK LIMITU NA ROZMOWY. Bo Wy wszyscy, którzy kusicie się na ten warunek pewnie nawet przez sen rozmawiacie przez telefon, mimo tylu alternatywnych dróg kontaktu. Ja kupuję telefon, a potem się doładowuję setką raz na 2-3 lata i żyję, z czego cała kwota jest na rozmowy (normalne, po 5-10 min dziennie) a 55gb internetu (w bonusie) jest nie do przejedzenia, przynajmniej dla mnie, który mam internet wifi w domu i pracy. W życiu nie zmienię orange na inną sieć.

   • Rob

    Ludzie się przyzwyczaili do abonamentu i nawet nie chce im się zorientować w warunkach pre-paid.
    Nie raz słyszałem “a bo trzeba doładowywać i co jak nagle braknie kasy?”.
    Dla mnie nie był to żaden problem nawet wtedy, gdy rok ważności konta nie był w ofercie prepaid-owych usług. Jaki problem było trzymać w etui awaryjny kod doładowania.
    Dzisiaj nie ma przecież nawet potrzeby pilnowania aktywnych wychodzących połączeń.
    Po każdej rozmowie mamy zwrotnego sms z kosztem i saldem konta.

    Też bym doładowywał raz na jakiś czas większą kwotą, ale miałem za dużo razy przepychanki z orange o znikające środki z konta, więc staram się nie mieć na koncie więcej niż 10pln. Znudziło mi się ;) wypisywanie pism reklamacyjnych.
    Od początku roku z racji rejestracyjnych/porejestracyjnych promocji na doładowania przeznaczyłem może max. 30zeta na rozmowy i internet z którego korzystam też stacjonarnie. Oczywiście nie oglądam na nim filmów i dawno zapomniałem co to torrent. ;)
    Zdaję sobie sprawę, że są sytuacje, gdzie abonament to najlepsze wyjście, ale to głównie w firmach.

    W życiu miałem dwa cyrografy na usługi GSM i było to b.dawno temu, a telefon wolę sobie wybrać i kupić sam za gotówkę.

   • hehe

    Setka na 2-3 lata? To te rozmowy to wyłącznie przychodzące, bo sam możesz dzwonić jakieś 20-30 sekund dziennie, kłamczuszku.

 • Jerzy Jurek

  Tu jest rozmowa o prepaid a prepaid w Orange jest najlepszy.

 • arilo

  Ja mam stale za darmo bo Areo2 udostępnia taką usługę BDI i sa jedynie, nie wiem czemu…

  • kreol

   No BDI sztosik – wiadomka

   • alsko

    sztosik jak sztosik, jak nie masz normalnego to tak, ale generalnie to dobre jako zapas.

    • popik

     no no, zapasik na drugim simie i jazda

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona