Plus daje za darmo 10 GB internetu dla wszystkich klientów i 2000 tabletów dla domów dziecka

Plus stara się być maksymalnie pomocny dla swoich klientów podczas stanu epidemicznego w Polsce. Dlatego umożliwia aktywację bezpłatnego pakietu internetu 10 GB. Oprócz tego Grupa Polsat przekaże 2 tysiące tabletów do domów dziecka w naszym kraju.

Reklama

Bezpłatny pakiet 10 GB w Plusie

Plus, rozumiejąc, że pakiety danych mobilnych potrafią znikać bardzo szybko podczas dłuższego przebywania w domu w okolicznościach zagrożenia epidemicznego, oddaje w ręce swoich klientów 10 GB darmowego internetu. Droga aktywacji jest różna i zależy od tego, z jakiej oferty Zielonych korzystamy. Tak więc:

  • w ofertach Plus Abonament, Plus Internet, PLUSH ABO i PLUSH Internet, wysyłamy bezpłatny SMS na numer 80123 o treści „10GB”
  • w ofertach Plus na kartę, Plus MIX i Plush na kartę, wpisujemy krótki kod *136*11*010# i naciskamy przycisk „zadzwoń”

Alternatywnie można też zadzwonić na numer Działu Obsługi Klienta (601 102 601) i aktywować pakiet za jego pomocą.

Reklama

Promocja ważna jest od dziś (27 marca) do końca kwietnia. W przypadku ofert na kartę pakiet jest ważny 30 dni, a dla ofert abonamentowych do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego.

Dodatkowy pakiet 20 GB za 10 zł

Jeśli 10 GB internetu to dla nas za mało, zawsze możemy aktywować 20-gigabajtowy pakiet za 10 zł. Tu też aktywujemy go inaczej, w zależności z jakiej oferty korzystamy:

  • w ofertach Plus Abonament, Plus Internet, PLUSH ABO i PLUSH Internet należy wysłać bezpłatny SMS na numer 2601 o treści „EXTRA 20GB”
  • w ofertach Plus na kartę, Plus MIX i Plush na kartę należy wpisać krótki kod *136*11*020# i nacisnąć przycisk „zadzwoń”

Grupa Polsat pomaga domom dziecka

Fundacja POLSAT, Plus i Cyfrowy Polsat zdecydowały się przekazać 2 tysiące tabletów do domów dziecka, rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych, odpowiadając na potrzeby rodzin i dzieci związane ze zdalną edukacją i wspierając po raz kolejny społeczną akcję #zostańwdomu.

Formuła nauczania zdalnego jest obecnie taka, że wiele dzieci spędza długie godziny przy komputerze, rozwiązując zadania i odrabiając lekcje. Jeśli w domu zastępczym lub placówce opiekuńczo-wychowawczej jest niewiele tego typu urządzeń, ogranicza to możliwości nauki dziecka. Tablety podarowane przez Grupę Polsat mogą choć częściowo ułatwić kwestię zdalnych zajęć szkolnych wielu potrzebującym.

#zostanwdomu w Plusie: szybszy internet stacjonarny i trzy miesiące darmowego Tidala w Plush