PlayStation Plus vs Games with Gold – co wypadło w tym miesiącu lepiej? [ANKIETA]

W odstępie zaledwie jednego dnia zarówno Xbox, jak i PlayStation opublikowało listę gier dostępnych w ramach swoich abonamentów. Postanowiłem więc trochę niestandardowo poinformować was o tym w jednym newsie, a przy okazji spytać się was na końcu o opinię, która z ofert wygląda, waszym zdaniem, bardziej atrakcyjnie.

Games with Gold

Zaczniemy od wczorajszej informacji – na konsolach Xbox bez zmian, Microsoft nadal udostępnia swoim abonamentom 4 gry, po równo dwie dla Xboxa One i dwie dla Xboxa 360 z tym zastrzeżeniem, że w tytuły z poprzedniej generacji konsol zagramy również na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.

Reklama

Sierpniowe Games with Gold wygląda następująco:

  • Gears of War 4 – gra dostępna od 1 do 31 sierpnia (Xbox One),
  • Forza Motorsport 6 – gra dostępna od 16 sierpnia do 15 września (Xbox One),
  • Torchlight – gra dostępna od 1 do 15 sierpnia (Xbox 360 i Xbox One),
  • Castlevania: Lords of Shadow – gra dostępna od 16 do 31 sierpnia (Xbox 360 i Xbox One).

Trzeba przyznać, że oferta ta wygląda naprawdę nieźle, szczególnie czwarta część Gears of War, jak i Forza Motorsport 6 to świetne gry, które są jednymi z najciekawszych tytułów na konsolę Xbox One. Również propozycje z poprzedniej generacji wyglądają całkiem kusząco i mogą się pochwalić wysokimi ocenami graczy.


PlayStation Plus

Dziś natomiast Sony poinformowało o swojej propozycji dla subskrybentów PlayStation Plus. Po całkiem mocnym poprzednim miesiącu, a także nie najgorszej ofercie konkurencji, Sony miało wysoko postawioną poprzeczkę. Czy udało im się ją przeskoczyć?

Sierpniowe PlayStation Plus wygląda następująco:

  • Sniper Elite 4,
  • Wipeout: Omega Collection.

Zarówno dwuletni Sniper Elite 4, jak i wyścigowy Wipeout: Omega Collection, to dobrze oceniane gry uznanych serii, które powinny zadowolić „wakacyjny głód” gier fanów PlayStation. Powyższe tytuły będziecie mogli przypisać sobie do kont od 6 sierpnia 2019 roku.


Teraz pytanie do was: co wy sądzicie o sierpniowym Games with Gold i PlayStation Plus? Dajcie znać w poniższej ankiecie, a także jak zawsze zachęcam wam do wyrażenia swojej opinii w sekcji komentarzy.

PlayStation Plus vs Games with Gold - co wypadło waszym zdaniem lepiej? [Sierpień 2019]

Przypominam również że gracze PC mogą dzięki Epic Games do 2 sierpnia przypisać sobie do swoich kont dwie świetne gry. Więcej informacji w TYM linku.

Źródło: PlayStation PlusGames with Gold.