PES 2019 schodzi z boiska! W lipcowym PS Plus zastąpiło je Detroit: Become Human

Kilka dni temu Sony przedstawiło gry dostępne w lipcu w ramach abonamentu PS Plus. Były to dwie całkiem solidne produkcje — największy konkurent FIFA 19, czyli PES 2019, i ciekawa gra wyścigowa Horizon Chase Turbo. Dziś jednak Japończycy w ostatniej chwil zmienili jedną z pozycji!

Lipcowe PS Plus zostało przyjęte przez graczy raczej pozytywnie, lecz Sony w ostatniej chwili zamieniło PES 2019 na… Detroit: Become Human! I to w wersji Digital Deluxe, która warta jest 289 złotych i zawiera w sobie jedną z poprzednich gier studia — Heavy Rain. Ja, jako fan FIFY, z przyjemnością przyjąłem Detroit w zamian za Pro Evolution Soccer 2019. Ciekawe jednak, jaka będzie reakcja innych graczy. Nie podano przyczyny zmiany PES 2019 na Detroit: Become Human.

Reklama

Dokonaliśmy zmiany na liście gier dostępnych w PS Plus. W lipcu otrzymacie darmowy dostęp do Detroit: Become Human Cyfrowa Edycja Specjalna oraz Horizon Chase Turbo ➡️ http://bit.ly/2XoDCXN

Opublikowany przez PlayStation Polska Wtorek, 2 lipca 2019

Detroit: Become Human to kolejna gra (a może interaktywny film?) od Quantic Dream, która zadebiutowała w 2018 roku. Fabuła dzieje się w mieście Detroit w 2038 roku i jest opowiedziana z perspektywy trzech droidów: Connora, Kary i Markusa.

Detroit: Become Human Cyfrowa Edycja Specjalna zawiera:

  • Heavy Rain na PS4
  • Cyfrowe materiały graficzne
  • Cyfrowa Edycja Specjalna — ścieżka dźwiękowa
  • Awatary
  • Dynamiczne motywy na PS4 – Cyber Life oraz główni bohaterowie

Druga gra udostępniana subskrybentom PS Plus w lipcu to bez zmian Horizon Chase Turbo, czyli arkadowa samochodówka stylizowana na produkcje rodem z automatów z połowy lat dziewięćdziesiątych, która ma możliwość gry w trybie podzielonego ekranu nawet przez cztery osoby.

Tak prezentuje się (już ostatecznie) lipcowe PS Plus:

  • Detroit: Become Human w wersji Digital Deluxe (wraz z grą Heavy Rain)
  • Horizon Chase Turbo

Gry już teraz możecie przypisać sobie do konta, jeśli posiadacie wykupioną subskrypcję PS Plus.

Czy zmiana PES 2019 na Detroit: Become Human i Heavy Rain przypadła wam do gustu? Dajcie znać w komentarzach!

Dzięki wielkie dla Błażeja, który podesłał nam tę informację.

Źródło: PlayStation Polska