Play wprowadza zmiany w ofercie Stan Nielimitowany Mini | Tabletowo.pl

Play wprowadza zmiany w ofercie Stan Nielimitowany Mini

Dołącz do dyskusji 0

To już kolejna zmiana w ofercie Stan Nielimitowany. Tym razem Play zrobił jednak ukłon w stronę klientów, którzy przymierzali się do jej wersji Mini. Od teraz mogą oni liczyć na więcej.

Play stara się odpowiedzieć na potrzeby wszystkich klientów – zarówno tych bardziej, jak i mniej wymagających. Dla tych pierwszych jest Stan Nielimitowany w pełnym jego wydaniu, tj. z pakietem siedmiu usług, w tym nielimitowanych połączeń na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów, nielimitowanego internetu w kraju oraz dostępem do TidalaShowmax (na – odpowiednio – 24 i 12 miesięcy).

Dla drugiej z ww. grup Play przygotował z kolei Stan Nielimitowany Mini. Od Stanu Nielimitowanego różni się on dość znacznie. Po pierwsze, kosztuje zaledwie 20 złotych za jeden numer (cena w przypadku oferty Rodzina bez telefonu na 24 miesiące i wyrażenia zgody na e-fakturę i komunikację marketingową; inne warianty są odpowiednio droższe). Po drugie, obejmuje on jedynie nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne, podstawowy pakiet telewizji Play NOW oraz pakiet internetu.

I to właśnie w tej ostatniej z wyżej wymienionych składowych oferty zaszła zmiana. Do tej pory klienci otrzymywali bowiem w cenie abonamentu pakiet 2 GB internetu. Od dziś Play jest o wiele hojniejszy, ponieważ za tę samą cenę każdy dostanie już 5 GB internetu. Pozostałe elementy pozostają takie same, jak do tej pory.

Trzeba przyznać, że zwiększenie pakietu o 150% bez jednoczesnego zwiększenia kwoty abonamentu zasługuje na pochwałę. Dzięki temu oferta jest atrakcyjniejsza z punktu klienta, a zapas internetu zapewnia mu komfort – psychiczny także, ponieważ użytkownik nie musi się martwić, że nagle transfer się skończy i będzie musiał czekać do początku kolejnego okresu rozliczeniowego, żeby się odnowił.

Polecamy również:

Play wprowadza zmiany w ofercie Stan Nielimitowany. Zaoszczędzi więcej klientów

Źródło: Blog Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona