fot. rawpixel.com / Pexels

Play rozszerza swoją ofertę o pakiet usług Play360 MAX

Nieco ponad rok temu, w maju 2018 roku, Play wprowadził do swojej oferty pakiet usług o nazwie Play360, w skład którego wchodzi m.in. ubezpieczenie wyświetlacza w smartfonie, ochrona podczas korzystania z internetu, nielimitowany dostęp do bazy audiobooków w Lecton i ebooków w Legimi oraz priorytetowa obsługa na infolinii. Dziś do sprzedaży trafił wariant dla bardziej wymagających klientów – Play360 MAX.

Reklama

Play w opublikowanej na swoim blogu informacji chwali się, że usługa serwisowa Play360 „cieszy się wielką popularnością u fioletowego operatora”. Zdecydowano się więc wprowadzić jej ulepszoną wersję, która powinna spełnić oczekiwania bardziej wymagających klientów.

Pakiet Play360 MAX

Operator przekonuje, że „to idealne rozwiązanie dla droższych telefonów oraz dla klientów, którzy często uszkadzają telefon”. W ramach pakietu Play360 MAX użytkownik otrzymuje bowiem roczny limit na naprawy swojego urządzenia w wysokości aż 2400 złotych. Warto dodać, że ubezpieczenie obejmuje zarówno naprawę zniszczonego wyświetlacza, jak i innych elementów smartfona (głośnika, baterii, gniazda ładowania i karty SIM), także uszkodzonych na skutek zalania/zatopienia w wodzie.

To duża zmiana względem pakietu Play360, który – wbrew pierwotnym deklaracjom – obejmuje wyłącznie naprawę wyświetlacza wraz z obudową, przyciskami i aparatem fotograficznym, ale pod warunkiem, że nie zostały one uszkodzone na skutek zalania.

Przy okazji wprowadzenia do sprzedaży pakietu PLAY360 MAX operator zdecydował się jednak zwiększyć w Play360 roczny limit kwotowy na naprawy z 800 do 1000 złotych, czyli aż o 200 złotych. Warto też dodać, że w przypadku oddania zepsutego sprzętu, posiadacz wersji MAX otrzymuje bezpłatnie telefon zastępczy (z tym samym systemem operacyjnym). Użytkownicy wariantu Play360 muszą za to natomiast zapłacić 55 złotych.

Jeśli zaś chodzi o usługi dodatkowe, to do już dostępnych operator dodał Nickelodeon w Play, a także udostępni od teraz Ochronę Internetu z Kontrolą Rodzicielską na dwa urządzenia. Fioletowy deklaruje, że łączna wartość usług dodanych w pakiecie Play360 to 99 złotych.

Pakiet Play360 i Play360 MAX – cennik

Przy umowie na 24 miesiące miesięczna opłata za wersję Play360 wynosi 20 złotych, zaś za wariant Play360 MAX – 30 złotych. W przypadku umowy na czas nieokreślony ceny w obu przypadkach są wyższe – odpowiednio 30 złotych i 60 złotych miesięcznie.

Pakiety Play360 i Play360 MAX – lista usług i cennik (fot. Play)

Źródło: Blog Play