Play logo
Play logo

Play360 to pakiet dodatkowych usług o wartości 77 złotych za nawet 20 złotych miesięcznie

Play zauważa, że klienci coraz intensywniej używają swoich urządzeń i wykorzystują je już nie tylko do dzwonienia, SMS-owania i surfowania po internecie, ale również do masy innych rzeczy. Z myślą o ich stale rosnących wymaganiach, operator przygotował teraz dla nich nowy pakiet usług Play360, który będzie można wykupić już za 20 złotych miesięcznie, chociaż jego szacunkowa wartość to 77 złotych miesięcznie.

Pakiet Play360 składa się z trzech filarów – w skład każdego z nich wchodzą usługi o określonym (nazwijmy to) profilu. Pierwszy z nich to OCHRONA, w ramach którego klient otrzymuje pakiet NAPRAWA WYŚWIETLACZA/TELEFONU. Obejmuje on uszkodzenia zarówno samego ekranu, jak i reszty urządzenia, również wskutek zalania – operator pokryje część lub cały koszt naprawy. Kolejną składową jest OCHRONA INTERNETU W TELEFONIE BY F-SECURE, zapewniająca bezpieczeństwo podczas korzystania z internetu, w tym także w sytuacjach, kiedy użytkownik robi zakupy w sieci i loguje się do bankowości mobilnej.

Drugi z filarów Play360 to APLIKACJE. W jego skład wchodzi NAWIGACJA PLAY BY NaviExpert, czyli doskonale znany klientom Play program, przydatny w podróży. Oprócz tego, użytkownicy dostają nielimitowany dostęp do AUDIOBOOKów W PLAY za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Lecton, a także do CZYTELNI W PLAY BY LEGIMI, czyli nielimitowany dostęp do ebooków w ramach cyfrowej biblioteki Legimi.

Trzecim, ostatnim filarem Play360 jest WYJĄTKOWA OBSŁUGA. Bo chociaż Play chwali się bardzo krótkim czasem oczekiwania na połączenie z biurem obsługi klienta, to w tym przypadku użytkownik otrzymuje PRIORYTETOWE POŁĄCZENIE Z KONSULTANTEM, co może się przydać w momentach, kiedy obłożenie linii jest naprawdę duże.

Łączny koszt wszystkich ww. składowych szacowany jest na 77 złotych miesięcznie, jednak po połączeniu ich w pakiet Play360 klienci mogą kupić je za nawet 20 złotych miesięcznie. Ta cena obowiązuje jednak tylko w momencie podpisywania lub przedłużania umowy. W pozostałych momentach miesięczny koszt to 30 złotych. Chyba, że ktoś uruchomi Play360 w aplikacji Play24 – wtedy zapłaci 25 złotych miesięcznie.

Pakiet usług Play360 dostępny będzie dla klientów już od jutra, tj. 22 maja 2018 roku.

Źródło: informacja prasowa