fot. Play

Promocja: od 3 do 6 miesięcy TIDAL Premium za darmo w Play w wybranych ofertach abonamentowych

TIDAL to – obok Spotify i Apple Music – jedna z najpopularniejszych usług streamingowych na rynku. W Polsce do jej popularyzacji niemało przyczynia się Play, ponieważ współpracuje z nią od początku jej istnienia. Operator wystartował z (kolejną już) promocją, dzięki której jego klienci mogą dostać dostęp do TIDAL Premium za darmo na trzy lub nawet sześć miesięcy.

Standardowo użytkownicy mogą skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego wersji Premium. Klienci Play również, bez względu na to, z jakiej taryfy korzystają (pod warunkiem, że jest to abonament – dla właścicieli numerów na kartę oferta jest inna). Aby go włączyć, należy wysłać SMS o treści „START” pod numer 678. W SMS-ie zwrotnym przyjdzie hasło (login to numer telefonu) umożliwiające zalogowanie się w aplikacji.

Reklama

TIDAL Premium za darmo na 3 lub 6 miesięcy dla abonentów Play

Długość bezpłatnego dostępu do wersji Premium przywoływanej usługi streamingowej zależy od tego, z jakiej oferty korzysta klient. W przypadku taryf SOLO S i GRUPA M są to trzy miesiące. Z kolei użytkownicy taryf SOLO L, GRUPA L, SIM BIZNES BOX ULTRA, Play Internet L, Play Internet XL i RBM Siema mogą się cieszyć aż sześcioma miesiącami bez żadnych opłat.

Aby skorzystać z promocji, należy pobrać i zainstalować aplikację Tidal ze Sklepu Play (Android) lub App Store (iOS), a potem włączyć dowolny utwór. Kolejnym krokiem jest zaakceptowanie regulaminu, który zostanie wyświetlony na ekranie urządzenia. Dane do logowania, tj. login i hasło, operator prześle klientowi SMS-em.

Warto też zapamiętać, że jeśli ktoś chociaż raz skorzysta z TIDAL Premium w okresie promocyjnym, to po jego zakończeniu subskrypcja będzie kontynuowana (jej miesięczny koszt to 19,99 złotych). Oczywiście da się ją wyłączyć, jeśli ktoś zechce – można to zrobić przez Play24 lub Biuro Obsługi Klienta.

Regulamin usługi Tidal dla oferty abonamentowej (PDF)

Źródło: Blog Play