źródło: Pixabay, Play

Play przygotował świąteczny JUNIOR BOX z atrakcyjną zawartością

Play przedstawił już swoją ofertę na święta Bożego Narodzenia, jednak teraz uzupełnił ją o propozycję dla najmłodszych. Świąteczny JUNIOR BOX z pewnością będzie udanym prezentem, ponieważ operator wpakował do niego dodatki, z których niejeden milusiński na 100% się ucieszy.

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem i doskonale wie, jak wielką radość sprawia odpakowywanie prezentów schowanych pod choinką. Tak, oczywiście, w świętach Bożego Narodzenia nie są one najważniejsze, ale chyba nikt nie zaprzeczy, że to naprawdę miły dodatek. Szczególnie kiedy patrzy się na roześmiane od ucha do ucha buzie dzieciaków, gdy z zacięciem i nieukrywaną ciekawością odpakowują swoją paczkę.

Reklama

Świąteczny JUNIOR BOX od Play

Już za niedługo rodzice, tzn. Święty Mikołaj, ruszy na zakupy, aby znaleźć idealny podarunek dla każdego chłopca i każdej dziewczynki. Play postanowił mu nieco ułatwić życie i przygotował JUNIOR BOX z atrakcyjną zawartością, z której z pewnością ucieszy się niejedno dziecko. W jego skład wchodzi oczywiście smartfon – do wyboru są m.in. Alcatel 3X 2019 z 4 GB RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, potrójnym aparatem i akumulatorem o pojemności 4000 mAh, Samsung Galaxy A10 oraz LG Q60. Ten ostatni może być szczególnie dobrym wyborem, ponieważ dodawana jest do niego kultowa gra The Sims 4, która nieustannie cieszy się ogromną popularnością.

W skład świątecznego JUNIOR BOX wchodzą również przewodowe słuchawki Sony MDR-ZX110 w kolorze białym albo czarnym. Są one dodawane bez względu na to, na jaki smartfon zdecyduje się klient. To jednak jeszcze nie koniec. Pierwsze 100 osób, które kupi tę ofertę w sklepie internetowym Play, dostanie również płytę Roksany Węgiel (o takim samym tytule) lub Dawida Kwiatkowskiego „13 grzechów niczyich” z autografem artysty (w obu przypadkach). Jestem przekonany, że dla niejednego fana będzie to spełnienie marzeń, a jest ich najwięcej właśnie wśród najmłodszych.

Wszystkie szczegóły zainteresowani znajdą na dedykowanej stronie świątecznego JUNIOR BOX-a. Na koniec dodam tylko, że jest to umowa typu MIX, tj. na określoną liczbę doładowań.

Źródło: Blog Play