Play Stan Nielimitowany

Play wprowadza zmiany w ofercie Stan Nielimitowany. Zaoszczędzi więcej klientów

W czerwcu Play dołączył do swojej oferty Stan Nielimitowany, który obejmuje m.in. nielimitowane rozmowy, SMS-y i internet w kraju oraz dostęp do serwisów Tidal, ShowMax i Play Now. Teraz jednak operator ogłosił, że wprowadza kilka zmian, dzięki którym zaoszczędzi więcej klientów.

Do tej pory jedynie nowi klienci, którzy zdecydowali się przenieść swój numer do Fioletowego i jednocześnie zakupili wraz z umową urządzenie, otrzymywali rabat w wysokości 10 złotych miesięcznie na abonament przez cały okres trwania zobowiązania.

Od teraz jednak na podobny rabat mogą liczyć również klienci, którzy przedłużają umowę z Play. W przypadku wybrania taryfy Rodzina oznacza to aż 30 złotych oszczędności miesięcznie, ponieważ (standardowo) obejmuje ona abonament na trzy karty SIM. Oczywiście cały czas mowa tu o opcji z jednoczesnym zakupieniem urządzenia.

Jeżeli ktoś natomiast chce umowę na samą kartę (lub karty) SIM, wówczas dostanie on rabat w wysokości 5 złotych miesięcznie przez cały okres zobowiązania na każdy numer. W skali dwóch lat oznacza to więc oszczędność w wysokości aż 120 złotych. Ta opcja dotyczy zarówno klientów, którzy przenoszą numer z innej sieci, jak i tych, przedłużających umowę z operatorem oraz decydujących się na Stan Nielimitowany lub Stan Nielimitowany Dom WiFi.

fot. Play

Zobacz też:

https://www.tabletowo.pl/2017/08/28/play-promocja-sklep-play-15-zlotych/

Źródło: Play