Masz Play na Kartę? Dostaniesz 9 GB internetu na wakacje i Tidala do końca roku! 16

Masz Play na Kartę? Dostaniesz 9 GB internetu na wakacje i Tidala do końca roku!

Play ostatnio zaprezentował nową ofertę abonamentową, jednak wcale nie zapomina o klientach, korzystających z usług na kartę. Ba, właśnie zapowiedział, że otrzymają oni pakiet bardzo przydatnych bonusów.

Pierwszym z nich jest paczka internetu. Począwszy od lipca, aż do września włącznie, klient może dostać 3 GB internetu co miesiąc, czyli łącznie 9 GB. Wystarczy, że włączy promocję kodem *111*870*1# lub za pośrednictwem Play 24.

Co ważne, promocję aktywować trzeba tylko raz. Aby otrzymać darmowe gigabajty, trzeba mieć tylko aktywne konto, ale już środków na nim niekoniecznie. Paczka danych nie jest jednak przyznawana wstecz, czyli jeśli ktoś włączy promocję w lipcu, to dostanie 9 GB, jeżeli natomiast w sierpniu, to łącznie 6 GB, a we wrześniu jedynie 3 GB. Dlatego im wcześniej, tym lepiej.

Gigabajty się sumują i są ważne do końca września. Nie można ich jednak wykorzystać za granicą, nawet w Unii Europejskiej, ponieważ jest to darmowy/gratisowy pakiet i nie podlega przelicznikowi FUP (Fair Usage Policy). Jest też jeden „haczyk” – z promocji skorzystać mogą tylko użytkownicy „8 najnowszych taryf głosowych” (nie wiadomo, o które konkretnie chodzi, ponieważ operator nie podał dokładnej rozpiski, ale Play Internet na Kartę i RedBull Mobile Energy na Kartę także się wliczają).

Promocję można będzie włączyć od jutra.

Kolejny bonus dedykowany jest użytkownikom oferty Internet na Kartę. Mogą bowiem oni aktywować na jeden tydzień (tylko jeden i tylko raz przez całe wakacje, do końca września) nielimitowany transfer bez limitu gigabajtów (choć na screenie jest sugestia, że po 30 GB włącza się tzw. lejek). Promocję można włączyć kodem *111*869*1# lub poprzez Play 24 od 30 czerwca do 30 września.

Trzeba pamiętać jednak, aby mieć aktywne przez ten czas konto oraz „więcej niż jeden grosz” na nim.

Trzecim, ostatnim bonusem jest Tidal za darmo przez 6 miesięcy. Co ciekawe, w komunikacji marketingowej będzie mowa o trzech, ale faktycznie klient dostanie sześć (tylko po trzech trzeba znowu włączyć kolejne trzy, w październiku). Aby skorzystać z promocji, należy na smartfonie z Androidem odpalić aplikację i kliknąć „Wypróbuj”. Jeżeli ktoś ma iPhone’a, to niestety musi przełożyć kartę do urządzenia z Androidem i zrobić to za jego pośrednictwem. Inaczej się nie da.

W ramach jednego konta można autoryzować do trzech urządzeń (i pobierać na nie muzykę offline), ale w trybie on-line można słuchać tylko na jednym.

Źródło: Play