Reklama
Play na kartę 100 GB internetu za darmo
źródło: Play

Play daje 100 GB nowym klientom, a obecnym pakiety internetowe w atrakcyjnych cenach

W ostatnim czasie Play ma bardzo dużo do powiedzenia. Operator nie zdradza jednak wszystkiego od razu, tylko dozuje informacje. Tym razem ogłosił specjalną ofertę w taryfie na kartęnowi klienci dostaną 100 GB internetu w prezencie, a obecni będą mogli wykupić pakiety danych w atrakcyjnych cenach.

Reklama

100 GB internetu za darmo dla nowych klientów Play na kartę

Jak to często bywa w przypadku najatrakcyjniejszych promocji, tak i ta skierowana jest do nowych klientów. Aby z niej skorzystać, należy kupić i zarejestrować dowolny starter tej sieci, a następnie aktywować promocję „Internet za darmo do końca roku” w aplikacji Play24.

Play na kartę 100 GB internetu za darmo

Z promocji mogą skorzystać osoby, które aktywują zakupiony starter między 1 października 2020 roku a 5 stycznia 2021 roku, jednak trzeba pamiętać o tym, że im wcześniej się to zrobi, tym będzie miało się więcej czasu na wykorzystanie dodatkowego pakietu – bonusowe 100 GB będą bowiem ważne do 5 stycznia 2021 roku.

Regulamin oferty promocyjnej „Internet za darmo do końca roku” dla ofert na kartę (PDF)

Pakiety internetowe w ofertach na kartę w atrakcyjnych cenach

Operator nie zapomina jednak o swoich obecnych klientach – dla nich również przygotował atrakcyjną ofertę, dzięki której będą mogli dostać większe paczki internetu w tych samych cenach, jak do tej pory.

Aby skorzystać z tej promocji, należy najpierw doładować konto za pośrednictwem aplikacji Play24. Następnie, w ciągu 30 dni, można we wspomnianym programie aktywować powiększone pakiety internetowe: 1 GB za 5 złotych, 4 GB za 10 złotych, 6 GB za 15 złotych, 10 GB za 20 złotych i 30 GB za 30 złotych.

Klienci mogą wybrać zarówno wersję jednorazową, jak i cykliczną, która będzie się odnawiać automatycznie co miesiąc. Co ważne, w tej samej cenie, nawet jeśli użytkownik nie doładuje ponownie konta (musi jednak posiadać odpowiednią ilość środków na swoim koncie). Ponadto można też włączyć więcej niż tylko jeden pakiet, w zależności od potrzeb.

Powyższa promocja skierowana jest do użytkowników taryf Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę oraz Rok Ważności Konta. Niestety, nie skorzystają z niej klienci, którzy korzystają z oferty odNOWA – w jej przypadku wciąż trzeba płacić 5 złotych za 1 GB, 9 złotych za 2 GB lub 25 złotych za 6 GB.

Polecamy również: