promocja Play do 9 rat za smartfon gratis
Play zapłaci za klienta nawet 9 rat za smartfon (źródło: Play)

Play ostro uderza! Zapłaci za klienta nawet 9 rat za smartfon

Wiele osób związuje się umową z operatorem, aby móc przy okazji zakupić nowy smartfon. Teraz może się to naprawdę opłacać, bowiem Play poinformował, że zapłaci wybranym klientom nawet 9 rat za smartfon.

Reklama

Kiedyś klienci dostawali nowy telefon „za złotówkę”, natomiast teraz muszą spłacać go w ratach, które są doliczane do abonamentu (choć wciąż często zdarza się, że opłata początkowa to „symboliczna złotówka”). Play poinformował, że w ramach nowej promocji zapłaci wybranym klientom nawet 9 rat za smartfon.

Promocja: Play zapłaci za klienta nawet 9 rat za smartfon

Promocja skierowana jest wyłącznie do klientów, którzy przeniosą swój numer od innego operatora. W zależności od wybranej oferty, Play zapłaci za nich od 6 do 9 rat za smartfon. Ponadto też wydłuża okres spłaty telefonu do 36 lub nawet 48 miesięcy (opcja dostępna dla wszystkich klientów).

Osoby, które przeniosą numer i wybiorą ofertę Play L lub Play HOMEBOX oraz wybiorą smartfon marki Samsung lub Xiaomi i rozłożą okres jego spłaty na 3 lata, nie zapłacą aż 9 rat za urządzenie. W obu taryfach klienci dostają dostęp do sieci 5G, więc mogą wybrać smart-telefon z modemem 5G, aby móc korzystać z technologii piątej generacji, na przykład Xiaomi Mi 10 Lite 5G.

promocja Play do 9 rat za smartfon gratis
Play zapłaci za klienta nawet 9 rat za smartfon

Z kolei klienci, którzy przeniosą numer oraz wybiorą tańszą ofertę (Play S lub M) bądź smartfon marki innej niż Samsung i Xiaomi, będą mogli liczyć na to, że operator zapłaci za nich 6 rat za urządzenie, ale tylko pod warunkiem, że rozłożą jego spłatę na 3 lata.

Operator przypomina przy okazji, że abonenci dostaną w prezencie także możliwość korzystania z platformy Amazon Prime Video przez pół roku za darmo i Tidal przez do 6 miesięcy oraz pakiet telewizji NOW TV (nie dotyczy taryfy SOLO S).

Operator informuje, że promocja dostępna jest również w ofercie dla biznesu. Klienci, którzy wybiorą taryfę BIZNES BOX PRO ze smartfonem marki Samsung lub Xiaomi, nie będą musieli płacić 9 rat za niego. Z kolei nowi użytkownicy ofert BIZNES START, BIZNES BOX oraz BIZNES BOX PRO nie zapłacą 6 rat za urządzenie.