Reklama
FIFA 21 PlayStation 4 Xbox One PS4 Własne opakowanie pudełko

Nie podoba ci się okładka FIFA 21? To wydrukuj sobie własną!

Na początku tego tygodnia swoją premierę miała FIFA 21, kolejna odsłona rekordowo popularnej serii symulatorów piłki nożnej od Electronic Arts. Opinię w sieci na temat tej gry znaleźć możemy rożne – tak samo jak i o samej okładce najnowszej FIFY.

Reklama

Sam wybierz swoją własną okładkę FIFA 21!

Jeszcze na długo przed premierą FIFA 21, w sieci rozgorzała dyskusja na temat pudełek tejże gry. Graficy Electronic Arts postanowili lekko zaszaleć, dostarczając zupełnie inną niż zawsze okładkę, której styl dużej liczbie graczy mocno nie przypadł do gustu. Sam początkowo nie wiedziałem co o niej myśleć, ale z czasem uważam że projekt okładki FIFA 21 jest całkiem ładny – a na pewno oryginalny.

Jednak nie wszyscy fani serii podzielają moją opinię, więc EA postanowiło… wyjść tym graczom chociaż trochę naprzeciw, oferując alternatywne wersje okładek. Styl co prawda jest podobny, ale teraz możemy wybrać jeden z wielu motywów, które zainspirowane zostały zespołami piłkarskimi!

Do wyboru, oprócz największych światowych zespołów piłkarskich takich jak AC Milan, Chelsea czy Liverpool, znajdziemy również całkiem pokaźną ilość klubów z naszego rodzimego „boiska”. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by zaopatrzyć się w alternatywną okładkę FIFA 21 z godłem Piasta Gliwice, Lecha Poznań czy nawet Rakowa Częstochowa.

Jak pobrać nową okładkę?

By pobrać plik PDF do wydruku z nową okładką FIFA 21, musicie przejść na specjalną stronę EA. Tam znajdziecie obszerną listę wszystkich dostępnych klubów, polecam więc skorzystać z wbudowanej wyszukiwarki. Na razie dostępne są tylko dwie wersje okładek — jedna dla PlayStation 4 a druga dla Xboksa One. Co więcej, po wybraniu interesującego nas zespołu, pobrać możemy także tapetę na smartfon, tablet lub komputer. Całkiem miły gest!

FIFA 21 PlayStation 4 Xbox One PS4 Własne opakowanie pudełko

FIFA 21 miała swoją premierę dosłownie kilka dni temu – 6 października 2020 roku na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. W niedalekiej przyszłości gra trafi również na PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

Zobacz też: