Reklama

Bank Pekao w Białymstoku rozdaje kawę i opaski Xiaomi Mi Band 4

Bank Pekao ruszył z ciekawą promocją w Białymstoku. Korzystający z karty MasterCard w autobusach komunikacji miejskiej mogą liczyć na darmową kawę, a nowi klienci banku dostaną opaskę Xiaomi Mi Band 4.

Reklama

Kawa za darmo!

To chyba najważniejszy element promocji Banku Pekao. Napój bogów, rozświetlający umysł i duszę, można zyskać, wykorzystując swoją kartę płatniczą Mastercard jako bilet autobusowy. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu usługi Smart City w Białymstoku.

Snow White Coffee GIF

Od początku kwietnia w autobusach białostockiej komunikacji miejskiej znajdują się biletomaty, do których wystarczy przyłożyć zbliżeniową kartę płatniczą, by zakupić bilet. Raz na dobę pobierana jest opłata optymalna za wykonane przejazdy, w kwocie nie wyższej niż bilet dobowy dla danej strefy. Jeśli ktoś chce skorzystać z przejazdu z biletem ulgowym, konieczna jest rejestracja karty płatniczej w systemie Smart Taryfa BKM. Więcej informacji o tym rozwiązaniu znajduje się na stronie biletomaty.bialystok.pl.

Ważne jest to, że do końca stycznia 2021 roku, płacąc kartą Mastercard w autobusie i po zarejestrowaniu transakcji na tej stronie, otrzymamy kod uprawniający do odbioru bezpłatnej kawy w kawiarni White Bear Coffee przy ul. Sienkiewicza 6 lub ul. Żelaznej 7 w Białymstoku.

Więcej informacji znajdziemy w Regulaminie.

Opaska Xiaomi Mi Band 4 dla nowych klientów Pekao

Zakładając nowe konto w Banku Pekao, możemy liczyć na prezent. Jeśli otworzymy konto osobiste z domu, przez selfie, i spełnimy szereg warunków, to do 31 maja 2021 roku dostaniemy 100 zł na nasz rachunek. Tych wymagań jest kilka – można zapoznać się z nimi na specjalnej stronie lub przez Regulamin.

opaska fitness Xiaomi Mi Band 4
Opaska fitness Xiaomi Mi Band 4 (fot. Xiaomi)

Jest jeszcze inna opcja: zakładając konto w jednym z oddziałów Banku biorących udział w promocji, możemy odebrać opaskę Xiaomi Mi Band 4. Ponownie, lista wymagań jest długa, a smartband trafi do nas nie wcześniej niż w kwietniu 2021 roku – co wynika z zapisów w Regulaminie.

Oddziały Banku Pekao w Białymstoku, które biorą udział w promocji to placówki znajdujące się pod adresami:

  • ul. Zielonogórska 2
  • Al. Piłsudskiego 11/2
  • ul. Rynek Kościuszki 7
  • ul. Sienkiewicza 40
  • ul. Porzeczkowa 14

Szczerze powiedziawszy, chyba nie chciałoby mi się czekać na smartbanda do wiosny przyszłego roku. Przynajmniej kawę można odebrać praktycznie od razu ;)