Dawno nie było tak dobrej promocji na internet: 120 GB za 15 złotych w Plusie na kartę

Mam bardzo dobrą, a może nawet i doskonałą wiadomość dla użytkowników ofert Plusa na kartę, którzy wiecznie narzekają na szybko kończące się pakiety danych. Plus przygotował rewelacyjną wręcz ofertę na internet – za 120 GB zapłacicie jedyne 15 złotych. To jedna z takich promocji, w które wprost trudno uwierzyć. Ale może to tylko ja jestem takim niedowiarkiem ;)

W czasach, w których siedzenie w domu uprzykrza nam życie, posiadanie dużego pakietu internetowego jest na wagę złota. Może się przydać do pracy, edukacji czy wreszcie rozrywki – w zależności od tego, na co macie ochotę, a nie, nie, jednak w zależności raczej od pory dnia i po prostu zapotrzebowania. 

Plus postanowił udostępnić swoim klientom naprawdę fajną ofertę. Co ważne, mogą z niej skorzystać użytkownicy następujących taryf: Elastyczna na kartę, Prosto na kartę oraz Nowy Plush.

Jak zgarnąć 120 GB za 15 złotych w Plusie?

Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy skorzystać z kodu *136*11*0060# lub aplikacji Mobilny Plus Online.

Aby to zrobić, należy mieć aktywne konto i środki pozwalające na pobranie opłaty.

Jakiś haczyk?

Właściwie chyba tylko jeden. Musicie bowiem wiedzieć, że to nie jest pakiet 120 GB, a trzy pakiety po 40 GB, które odnawiane są automatycznie co 30 dni. 

Świąteczna promocja “Cud Internetu w Plusie na kartę” jest ważna od dziś aż do 31 stycznia 2021 roku.

Te wpisy również mogą Cię zainteresować: