Reklama
OUTRIDERS

OUTRIDERS z potwierdzoną datą premiery. Gra ukaże się już w przyszłym roku!

Strzelanka RPG z rąk polskiego studia People Can Fly z siedzibą w Warszawie otrzymuje pewną datę premiery. Wydawca Square Enix potwierdził właśnie, że OUTRIDERS ukaże się już w przyszłym roku na niemal wszystkich aktualnych i znanych nam platformach, także tych nadchodzących. Kiedy dokładnie?

Reklama

Jeżeli wcześniej nie obiło się wam o uszy, czym w zasadzie jest OUTRIDERS, to służę pomocą. Znacie takie serie jak Borderlands czy Destiny? Świetnie, są to loot shootery i OUTRIDERS jest czymś podobnym, a może nawet okazać się czymś lepszym.

To kooperacyjna gra od jednego dla trzech graczy, w której stawimy czoła różnym przeciwnikom z użyciem broni i mocy, aby zdobywać coraz to lepszy sprzęt dla naszej postaci. W tym celu do wyboru odda nam się cztery różne klasy. I to tyle, w naprawdę dużym skrócie.

OUTRIDERS z potwierdzoną datą premiery

Square Enix z radością informuje, że gra OUTRIDERS ukaże się 2 lutego 2021 roku.

Tę wiadomość przekazano za pośrednictwem najnowszego zwiastuna. Sama gra będzie obsługiwała nasz język i usłyszymy w niej polskie głosy.

OUTRIDERS z cross-play i przesiadką na next-gen

Zakładając, że ty i twoi przyjaciele posiadacie różne platformy do grania – nie ma powodu do obaw. OUTRIDERS będzie obsługiwać grę pomiędzy nimi, czyli cross-play.

A oto lista wszystkich platform, na których ukaże się ten tytuł:

  • PC
  • Stadia (w tym wypadku nieco później w 2021 r.)
  • PlayStation 4
  • PlayStation 5
  • Xbox One
  • Xbox Series X | S
Outriders

Dobra wiadomość dla niecierpliwych. Jeżeli zdecydujecie się zakupić grę teraz na którąś z konsol PlayStation 4 lub Xbox One, to za darmo otrzymacie wersję na konsole następnej generacji – z PS4 na PS5 oraz z XO na XSX|S w ramach Smart Delivery.

People Can Fly można zaufać

OUTRIDERS wygląda nie tylko ładnie, ale przede wszystkim obiecująco. People Can Fly zresztą ogarnia strzelanki do perfekcji – polskie studio pracowało nad takimi grami jak Bulletstorm czy Gears of War: Judgment.

Czekacie?

Zobacz też: