Reklama
Xiaomi Mi Store Warszawa Galeria Mokotów
Xiaomi Mi Store w Galerii Mokotów, Warszawa

Już w tę sobotę Xiaomi otworzy pierwszy Mi Store w Kielcach! Oczywiście będą promocje

Xiaomi nieustannie rozwija sieć swoich salonów stacjonarnych. Już w najbliższą sobotę, 26 czerwca 2021 roku, chiński gigant otworzy pierwszy Xiaomi Mi Store w Kielcach. Oczywiście nie zabraknie promocji dla pierwszych klientów.

Reklama

W niektórych miastach Xiaomi ma już po kilka stacjonarnych salonów sprzedaży. Ostatnio producent otworzył nowy w Łodzi, bo fani marki w największym stopniu domagali się Mi Store właśnie w tym mieście. W przygotowanej przez firmę ankiecie wiele osób głosowało jednak też na Kielce i właśnie okazuje się, że także w stolicy województwa świętokrzyskiego lada chwila zostanie otwarty pierwszy Xiaomi Mi Store.

Wielkie otwarcie Xiaomi Mi Store w Kielcach!

Pierwszy i być może nie ostatni, aczkolwiek patrząc na to, jak niewielkim miastem są Kielce, kolejny salon Xiaomi prawdopodobnie nie pojawi się na mapie stolicy województwa świętokrzyskiego, a na pewno nie w najbliższej przyszłości.

Cieszy jednak wiadomość, że w Kielcach zostanie otwarty pierwszy Xiaomi Mi Store, i to już w najbliższą sobotę, 26 czerwca 2021 roku, o godzinie 10:00. Salon będzie się znajdował w Galerii Echo, zlokalizowanej na rogu ulicy Świętokrzyskiej i Alei Solidarności, na poziomie 0, czyli na tym samym, co kino Helios, zresztą w jego bardzo bliskim sąsiedztwie. I nie tylko, bo również niedaleko autoryzowanego resellera urządzeń Apple.

Xiaomi Mi Store w Kielcach
źródło: Xiaomi Polska

Xiaomi oczywiście zapowiedziało promocje z okazji otwarcia pierwszego Xiaomi Mi Store w Kielcach, lecz jeszcze nie ujawniło ich dokładnej listy. Próbowaliśmy dowiedzieć się coś na ich temat, jednak bezskutecznie, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość. Prawdopodobnie nie będą one tak atrakcyjne, żeby spędzić noc w toalecie (hehe), ale można mieć pewność, że chiński gigant przygotuje bardzo kuszące oferty i jeszcze przed oficjalnym otwarciem przed sklepem ustawi się długa kolejka chętnych.

Oficjalna lista promocji na otwarcie Xiaomi Mi Store w Kielcach zostanie jednak ujawniona jeszcze przed zainaugurowaniem działalności kolejnego stacjonarnego salonu Xiaomi, dlatego będziecie wiedzieli, na co szykować swoje pieniądze. Gdy tylko się pojawi, na pewno damy Wam znać!