Oto prosty i szybki sposób, jak zgarnąć za darmo 2 GB Internetu

Każdy lubi dostawać coś za darmo, prawda? Właśnie pojawił się prosty sposób, żeby zgarnąć całkowicie za free 2 GB Internetu. Cała procedura jest banalnie prosta.

Jak niedawno informowaliśmy, T-Mobile wprowadził promocję, dzięki której użytkownicy ofert T-Mobile Na Kartę oraz Internet Na Kartę w T-Mobile po doładowaniu za minimum 25 złotych otrzymują w prezencie 10 GB Internetu na 30 dni. Jest to kusząca propozycja i ma na celu przekonać nowych klientów do wybrania oferty różowego operatora.

Aby im to jeszcze bardziej ułatwić, T-Mobile postanowiło rozdawać darmowe startery. Do wyboru są dwa:

T-Mobile Na Kartę Internet Na Kartę w T-Mobile 1

Jak łatwo się zorientować, zamawiając drugi z ww. starterów otrzymujemy w prezencie 5 złotych i 1 GB Internetu. Pakiet danych uruchamiany jest w momencie aktywacji karty SIM i jest ważny przez 5 dni. Po tym czasie zostanie pobrane dostępne 5 złotych z konta i przyznane kolejne 1 GB (niewykorzystany transfer z poprzedniego pakietu sumuje się z nowym), na następnych 5 dni. Oznacza to, że całkowicie za darmo możecie dostać 2 GB Internetu. Transmisja odbywa się przy użyciu technologii 2G/3G/LTE.

Aby otrzymać jeden ze starterów (trzeba uprzednio odpowiedni zaznaczyć), należy wypełnić ten formularz. Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych. Zgadzając się na otrzymanie darmowego startera, klient równocześnie zgadza się na komunikację marketingową ze strony T-Mobile (ale podane dane nie będą przekazywane innym podmiotom).

Źródło: T-Mobile