Wiko VIEW

Promocja w T-Mobile Na Kartę – 10GB przy doładowaniu za minimum 25 złotych

T-Mobile od pewnego czasu wprowadza liczne zmiany, również wizerunkowe, które mają na celu m.in. zachęcić kolejnych klientów do wybrania właśnie jego oferty. Tym razem różowy operator przygotował ciekawą promocję dla posiadaczy oferty pre-paid.

Polega ona na przyznaniu darmowego pakietu 10 GB Internetu po każdorazowym doładowaniu kwotą minimum 25 złotych. Jest on ważny przez 30 dni kalendarzowych od dnia aktywacji, która następuje automatycznie w ciągu 72 godzin od chwili uzupełnienia konta. Niewykorzystany transfer nie przechodzi na kolejny okres, czyli po prostu przepada. Jego aktualny stan można sprawdzić krótkim kodem: *103*22#
Należy jednocześnie zaznaczyć, że transmisja danych w ramach gratisowego pakietu 10 GB odbywa się w technologii 2G/3G.

Promocja dotyczy użytkowników T-Mobile Na Kartę oraz Internet Na Kartę, korzystających z taryfy Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT lub Hot. Dla obecnych klientów oferta weszła w życie 28 stycznia. 1 lutego zacznie ona obowiązywać wszystkich, więc zapewne także tych zupełnie nowych. Promocja trwa do godziny 23:59:59 31 marca 2016 roku, co oznacza, że każda osoba będzie mogła skorzystać z niej kilkakrotnie – także wtedy, gdy doładuje konto ostatniego dnia.

To jednak nie koniec – T-Mobile wprowadza także możliwość słuchania najpopularniejszych internetowych stacji radiowych, bez uszczerbku na posiadanym pakiecie danych. Do tego grona zalicza się:

 • RMFon,
 • Eska GO,
 • TubaFM,
 • Open.fm,
 • PolskaStacja.pl,
 • Radio Zet,
 • Zet Gold,
 • Zet Chilli,
 • Antyradio.

Aby jednak słuchać którejś z ww. stacji należy korzystać z oficjalnych aplikacji, które można pobrać z App Store, Google Play oraz Windows Store. Oferta ważna jest tylko na terenie Polski (również do 31 marca 2016 roku – chyba, że T-Mobile zdecyduje się wycofać ją wcześniej). W przypadku przebywania za granicą należy liczyć się z dodatkowymi opłatami, podanymi w cenniku.
Trzeba też pamiętać, że tyczy się to wyłącznie słuchania radia – w przypadku korzystania z innych funkcjonalności danej aplikacji, mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty (lub wykorzystany zostanie transfer w ramach posiadanego pakietu danych).

T-Mobile przygotował również dwa spoty reklamowe, w których wystąpili Cleo i Tomasz Kot. Motyw muzyczny to najnowszy singiel Cleo – Zabiorę nas (Basto remix).

Regulamin 10 GB za darmo po doładowaniu

Regulamin Nielimitowana transmisja danych – Radio Internetowe w T-Mobile

Źródło: GSMOnline

Komentarze

 • goin

  Cleo w tych reklamach wygląda suuuuuper, kawałek momentalnie wpada w ucho. z pompą ruszyli z tą kampanią :) 10GB neta w prepaidzie to świetna opcja. czekamy na ruch konkurencji ;)

  • sas

   …napisał pracownik T-Mobile

 • insane

  Kto używa jeszcze “prepaidów” ? przy teraźniejszych abonamentach to raczej pozostaje “rzezimieszkom” – zadzwoń, wyrzuć, zmień SIM:)

  • olo

   Ja uzywam – i cała moja rodzina tez. Swoje uwagi zostaw dla siebie. W Virgin Mobile w taryfie Freemium za 5zł na miesiąc mam 90 minut do wszystkich, 30 SMS i 300 MB netu. Wystarczy aż nadto – przynajmniej mi…. To samo dzieciak i kobieta. telefon dla całej rodziny kosztuje mnie wiec 15zł na miesiąc. Bez zadnych głupkowatych rachunków, umów itp

   • insane

    Każdy może wyrazić swoją opinię… Moja była taka, a nie inna. Ja mam no limits na wszystko łącznie ze stacjonarnymi, 2 numery mój i żony oraz 15 GB netu i umowa na czas nieokreślony, którą w każdej chwili mogę wypowiedzieć.. a to wszystko za 48 zł i nie muszę się ograniczać tym bardziej, że dużo spraw muszę załatwić telefonicznie (w moim przypadku często też na stacjonarne numery wchodzą w grę…). Jak dla Ciebie starcza to ok – twój wybór – ja nie widzę sensu takiego prepeida. Z jedną rzeczą się zgodzę- dla dzieciaka by nie szalał i szanował pieniążki oraz uczył się pokory. Ramen :)

    P.S. “Rachunki nie są głupkowate” – każdy je płaci za coś, a parę sekund na dodatkowy rachunek co miesiąc przy przelewach netowych to poważnie żadna komplikacja, a umowy zawsze jakieś się ma – kwestia czytania ich i decyzji – tak – nie :)

    • olo

     Mi wystarcza aż nadto. Szczerze mówiąc- nie wygaduję nawet darmowych 30 minut więc w moim wypadku nie mam potrzeby dokupowania dodatkowych pakietów. Na drugiej SIMce mam od kilku lay niemal 1000zł w prepaidzie (kiedyś doładowywałem często bo był wymóg – i wszystko zawsze w ramach promocji z podwojeniem salda) Nie jestem w stanie tego wygadać…. A net mi jest w ogóle w komórce nie potrezbny bo jestem przez cały czas na kablu i w zasięgu WiFi. Z tych 300MB wykorzystałem raptem 1MB – sprawdzałem na starej Nokii czy jest aktualizacja FW

     • insane

      Też kiedyś miałem prepaidy.. przez lata się to wszystko zmieniało ale potem wyższe wymogi, smartfion, więcej rozmów itd. czekałem na odpowiedni abonament. WiFi nie używam bo po prostu w telefonie mam kilkudziesięciokrotnie szybszy Internet. Telefon służy mi jako urządzenie mobilne do wszystkiego. Także “Olo” reasumując jak wyżej pisałem… Aczkolwiek 1k PLN uzbierałeś? Szacun…

    • marcus1212

     Orange tydzień temu weszło z ofertą sms no limit, rozmowy no limit + 8GB neta za 28 zł w prepaid :) a przy doładowywaniu co m-c dostajesz dodatkowy bonus w postaci 6 GB, wiec masz 14 GB/m-c.
     Hmmm, ktoś wyraźnie przepłaca ;) ale kto bogatemu zabroni? Pewnie zaraz znajdą się jakieś wymówki, że to czy tamto.

     • insane

      Czytaj ze zrozumieniem: 2 numery, nielimitowane sms, mms, rozmowy, rozmowy na stacjonarne, 15 GB netu 48 (na 1 numer wychodzi 24 zł). Także oferta Orange jest gorsza :)

    • Marek

     A w jakiej to sieci i usłudze?
     Korzystne oferty to operatorzy przedstawiają na przedłużenie umowy żeby od nich nie odejść i takiej oferty nie dostaniesz na kartę lub przenosząc numer.
     ofertę dadzą jeszcze korzystniejszą jak się z nimi ponegocjuje lub złoży rezygnację to miękną – wiem bo przerabiałem to już kilka razy.

 • Hhhh

  I sprawdzenie stanu konta kosztuje 3gr albo 4. Moze nie jest to duzo jednak uwazam ze to najwiekszy strzal we wlasne kolano.
  Zmienilem operatora i niech sie bujaja

 • nju

  Miałem t w prepaid i teraz mam abonament nju. Zawracanie gitary z prepaid. Mam abonament za 28 chyba i nie martwię się że mi czegoś zabraknie. T się obudził jak już ludzie do nju zaczęli wypływać. Oczywiście jak ktoś mało używa telefonu to prepaid się opłaca ale dla aktywnych abonament jest teraz najlepszym rozwiązaniem w nju. Teraz chyba dają 30 GB 3g/lte ci przerasta moje potrzeby. Połączenia i SMS no limit więc co chcieć więcej. …

 • rag

  Szkoda tylko, że T-mobile (podejrzewam że reszta operatorów również) traktuje nowych klientów lepiej od lojalkowców gdy przychodzi przedłużyć umowę. Raz jak kobieta obsługiwała klienta przede mną i gościu wyjechał do niej z takim hasłem (Jesteście Państwo niepoważni chyba, to juz lepiej zerwać z Wami umowę i podpisać nową bo dostanę lepsze warunki niż przy przedłużeniu”) to kobieta skwitowała to milczeniem i zwieszoną głową :)

  Przedłużać umowy raczej nie będę tym bardziej że ofert na kartę ciekawych naprawdę nie brakuje.

 • mutti

  córka namawia mnie na ten starter tmobile odkąd zobaczyła te reklamy. w sumie jak ma być 10gb internetu to chyba warto, jak sądzicie?

 • xxx

  Szczerze odradzam T- mobile.

  Kupiłam starter za 5 zł dla babci – staruszki i zostawiłam ją na weekend. Mało być parę dni na połączenia i miesiąc na odbieranie. po rencie miała zamiar doładować. Już pierwszego dnia babcia mówiła, że co ok. 15 minut ktoś dzwonił do niej i mówił “doładuj konto”. Jaja sobie robią? Jak miało być tydzień ważności na połączenia to nie mogli dać chociaż 3 dni spokoju? Przecież tego telefonu nie dało się używać, bo cały czas dzwonił. Ona nie wychodzi sama z domu, ktoś musi ekstra do niej przyjechać, żeby jej kupić doładowanie. k… przecież to jest nękanie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona