Oto kolejna wskazówka, że następcą Galaxy Note 5 nie będzie Galaxy Note 6, a Galaxy Note 7 | Tabletowo.pl

Oto kolejna wskazówka, że następcą Galaxy Note 5 nie będzie Galaxy Note 6, a Galaxy Note 7

Dołącz do dyskusji 0

Choćbyśmy nie wiem, jak się starali, nigdy nie będziemy w stanie w pełni zrozumieć pobudek, jakimi kierują się producenci. Czasami bowiem podejmują tak zaskakujące decyzje, że ich posunięcia stanowią nie lada zagwozdkę. Tak też jest w przypadku następcy Galaxy Note 5. Po raz kolejny słyszymy, że nie będzie nim Galaxy Note 6, a Galaxy Note 7.

Choć argumentacja, która ma „usprawiedliwiać” takie posunięcie wydaje się całkiem uzasadniona, to i tak zdrowy rozsądek podpowiada, że po Galaxy Note 5 powinien zadebiutować Galaxy Note 6, a nie Galaxy Note 7. Szanse na to wydają się jednak znowu maleć, ponieważ w serwisie społecznościowym Weibo opublikowano teaser, zapowiadający premierę kolejnego „notatnika”:

Samsung Galaxy Note 7

Teaser, zapowiadający premierę Samsunga Galaxy Note 7

Na pierwszy rzut oka materiał wygląda na wiarygodny, a „wysunięta” siódemka zdecydowanie przykuwa wzrok (mimo że całość jest dość ciemna). Pewne zastrzeżenia budzi natomiast sam napis THE NEXT NOTE, który sprawia wrażenie – dosłownie – wklejonego w Paint’cie. Dlatego nie traktowałbym tego teasera, jako ostatecznego potwierdzenia, że następcą Galaxy Note 5 rzeczywiście będzie Galaxy Note 7. Cały czas trzeba mieć jednak na uwadze taką możliwość – zwłaszcza, że po raz pierwszy doniosło o tym cieszące się dobrą renomą źródło.

Aktualizacja:

W sieci pojawił się kolejny teaser w podobnym stylu. Tym razem znalazł się na nim napis nie THE NEXT NOTE, a NOTE THE NEXT GALAXY:

Samsung Galaxy Note 7 Note The Next Galaxy

Źródło: Weibo przez @stagueve, SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona