Aktualizacja OTA (Android 5.0 Lollipop) dla Nexusa 7 2012 3G dostępna dla pierwszych użytkowników | Tabletowo.pl

Aktualizacja OTA (Android 5.0 Lollipop) dla Nexusa 7 2012 3G dostępna dla pierwszych użytkowników

Dołącz do dyskusji 0

Trzy dni temu firma Google opublikowała na swojej stronie internetowej obraz systemu Android 5.0.2 Lollipop dla dwóch tabletów: Nexus 7 2012 3G i Nexus 7 2013 LTE. To zwiastowało, że na aktualizację OTA (over the air) nie będziemy musieli zbyt długo czekać. I faktycznie – pierwsi użytkownicy już mogą cieszyć się z dostępności najnowszej wersji systemu. Na razie jednak mowa o posiadaczach starszego z urządzeń – Nexusa 7 2012 3G.

Jeden z naszych Czytelników, użytkownik Twittera @janekPOZ, podesłał nam informację, że na jego urządzeniu już pojawiła się aktualizacja. Tablet pochodzi z polskiej dystrybucji, więc z tą większą nadzieją możecie sięgnąć po swoje egzemplarze i sprawdzić dostępność „androidowego lizaka”.

Na dowód załączam screena podesłanego nam przez Janka:

nexus7-2012-3g-ota-lollipop-5.0aktualizacja

Jak widzicie, aktualizacja waży 311,6MB, przez co zalecane jest pobieranie jej przez WiFi.

Jeśli posiadacie tablet powstały przy współpracy Google z Asusem, pierwszej lub drugiej generacji, dajcie znać w komentarzach odnośnie dostępności OTA na Waszych urządzeniach!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona