Teraz wszyscy mogą kupić smartfon, tablet, laptop itd. na raty 0% w Orange

Niemal dokładnie rok temu Orange zaczął sprzedawać urządzenia bez umowy na raty 0%. Z oferty do tej pory mogli jednak skorzystać wyłącznie klienci tego operatora, ale właśnie się to zmienia – od teraz jest ona dostępna dla wszystkich zainteresowanych, bez wyjątków.

Co to są raty 0%?

Branie urządzeń na raty to bardzo powszechna praktyka, jednak w znacznej większości przypadków są one oprocentowane, tzn. oprócz kosztu zakupionego produktu trzeba też zapłacić odsetki od kredytu. W ten sposób banki zarabiają na tego rodzaju usłudze, ale dla klienta oznacza to konieczność dołożenia od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych do zakupu.

Na szczęście dość często można spotkać promocje, w ramach których koszt urządzenia jest rozkładany na kilkanaście lub kilkadziesiąt nieoprocentowanych rat 0%, dzięki czemu klient zapłaci tylko za produkt i nie poniesie żadnych dodatkowych opłat.

Urządzenia na raty 0% dla wszystkich w Orange

Rok temu do grona firm, które sprzedają produkty na nieoprocentowane raty, dołączył Orange, lecz do tej pory oferta ta była skierowana wyłącznie do użytkowników usług mobilnych pomarańczowego operatora. Teraz się to zmieniło, bowiem mogą z niej skorzystać wszyscy zainteresowani, bez wyjątków.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Urządzenia na 20 rat 0% można kupić w sklepie internetowym Orange, salonach stacjonarnych i przez infolinię. Co dość istotne, podczas zakupu operator nie weryfikuje zdolności kredytowej nabywcy i nie obciąża on jego historii kredytowej. Trzeba przyznać, że to odważny krok, gdyż taka swoboda jest zachętą do wyłudzeń.

Orange przy okazji informuje, że klienci, którzy już mają podpisaną umowę abonamentową na usługi mobilne lub stacjonarne albo co najmniej od 12 miesięcy korzystają z usług Orange na kartę, otrzymają dodatkowe rabaty na zakup urządzeń.

Z pełną ofertą sprzętów na 20 rat 0% możecie zapoznać się na stronie internetowej Orange. Wśród nich znajdują się zarówno smartfony, jak i smartwatche, opaski, tablety, laptopy, modemy, a nawet hulajnogi, deskorolki elektryczne, drony, aparaty fotograficzne i telewizor.

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska