fot. Pexels

Prezent od Orange na pierwszy dzień wiosny: rozmowy i SMS-y bez limitu + 0,5 GB internetu za darmo

Jutro pierwszy dzień (kalendarzowej) wiosny (oraz przy okazji też dzień wagarowicza). Orange postanowiło uczcić początek nowej pory roku, dając w prezencie swoim klientom nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz pakiet 500 MB internetu całkowicie za darmo. Kto może na niego liczyć i co musi zrobić, żeby go otrzymać?

Oferta skierowana jest do użytkowników taryf Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange SMART na kartę, Nowe Orange GO, Orange Free na kartę i Zetafon, czyli w skrócie mówiąc – osób korzystających z usługi pre-paid. Klienci abonamentowi nie mogą z niej skorzystać.

Reklama

W ramach promocji uprawnieni użytkownicy mają możliwość włączenia pakietu, w skład którego wchodzą nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y oraz paczka internetu o wielkości 500 MB. Jego standardowa cena to 1 złoty, ale z okazji pierwszego dnia wiosny Orange nie pobierze żadnej opłaty.

Nowe pakiety w Orange na kartę – każdy może teraz kupić tyle, ile potrzebuje

Aby włączyć promocyjny pakiet, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści „BONUS” na numer 80111 – zostanie on aktywowany w ciągu maksymalnie dwóch godzin, o czym poinformuje SMS zwrotny. Trzeba jednak pamiętać, że należy to zrobić jutro, tj. 21 marca 2019 roku, najpóźniej do godziny 23:59.

Użytkownik będzie mógł korzystać z promocyjnego pakietu do końca następnego dnia, czyli 22 marca 2019 roku, do godziny 23:59. Aby sprawdzić stan pozostałego transferu, należy wysłać SMS o treści „ILE” na numer 696 (opłata za SMS zgodnie z cennikiem aktywnej oferty).

Regulamin promocji „Rozmowy i SMS-y bez limitu + 0,5 GB w prezencie na Pierwszy Dzień Wiosny” (PDF)

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska