Orange logo
fot. Pixabay, Wikipedia

Nowe pakiety w Orange na kartę – każdy może teraz kupić tyle, ile potrzebuje

Wczoraj, tj. 11 października 2018 roku, Orange wyłączyło możliwość aktywowania dwóch lekko przestarzałych pakietów: Elastyczne rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci oraz Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci. Niektórych klientów mimo wszystko zmartwiła ta wiadomość, więc z pewnością te osoby ucieszy informacja, że operator od dziś umożliwia uruchomienie podobnych, aczkolwiek o wiele bardziej „na czasie”.

Sztandarowa oferta Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB od teraz dostępna jest w kilku nowych wariantach – klienci mogą włączyć ją nie tylko na cały miesiąc za 25 złotych (10-20 GB internetu), ale również na kilka dni. W zależności od kwoty, będzie ona ważna przez 1, 3, 5, 7 lub 10 dni. Mowa tu o wersji jednorazowej, nie automatycznie odnawialnej.

Reklama
  • rozmowy i SMS-y bez limitu + 0,5 GB internetu – 1 złoty/1 dzień
  • rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 GB internetu – 3 złote/3 dni
  • rozmowy i SMS-y bez limitu + 2 GB internetu – 5 złotych/5 dni
  • rozmowy i SMS-y bez limitu + 3 GB internetu – 7 złotych/7 dni
  • rozmowy i SMS-y bez limitu + 5 GB internetu – 10 złotych/10 dni

Jeśli zaś chodzi o wersję automatycznie odnawialną, to dostępne są dwa warianty:

  • rozmowy i SMS-y bez limitu + 3 GB internetu (+ bonusowe GB po kolejnych odnowieniach) – 7 złotych/7 dni
  • rozmowy i SMS-y bez limitu + od 15 GB do 20 GB internetu (+ bonusowe GB po kolejnych odnowieniach) – 25 złotych/31 dni

Orange informuje również, że klient może włączyć nową wersję usługi nawet wtedy, kiedy dotychczas używana nie straciła ważności. Wówczas ważność obu sumuje się, tak samo, jak liczba dostępnych GB. Usługa odnawia się też natychmiast po doładowaniu konta, a nie co 3-4 godziny, jak miało to miejsce do tej pory.

Warto także wiedzieć, że po wykorzystaniu pakietu danych włącza się tzw. lejek, ale Orange nie nalicza żadnych dodatkowych opłat za „nadprogramowy” transfer.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/10/09/orange-ubezpieczenia-turystyczne-do-pracy-porownywarka-ofert/

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska