Zmiany w ofercie Orange na kartę i bonusowe gigabajty dla nowych klientów nju mobile!

Nadszedł kolejny miesiąc. Jest to więc idealny moment na ogłoszenie nowych promocji i zmian w proponowanych przez operatorów ofertach. Tak właśnie postąpił Orange, który stosowne informacje wydał na swoim blogu.

W Orange dłuższa ważność konta i gigabajtów

Kilka tygodni temu Orange pochwalił się dobrymi wynikami w 2020 roku. Operator przekazał informację, że z jego usług mobilnych skorzystało 15,8 milionów osób. W dodatku sama baza klientów taryf abonamentowych wzrosła o 347 tysięcy, co stanowiło największy od dwóch lat wzrost. Konkurencja jednak nie śpi. Niedawno Plus poinformował o zwiększeniu limitu gigabajtów w swoich ofertach. Dziś Orange postanowił zaproponować swoim klientom zmiany w przypadku oferty na kartę.

Operator postanowił zmniejszyć ceny za przedłużenie ważności konta i towarzyszących bonusowych gigabajtów, które można gromadzić w ramach doładowań w Orange Free na kartę. Największej obniżki doczekała się opcja przedłużająca ważność o cały rok. W tym przypadku cena spadła o 70 procent ze starej kwoty 99 złotych do nowej, równej 29 złotych. Klienci mogą także cieszyć się niższą ceną krótszych przedłużeń, gdyż obniżka dotyczy także opcji miesięcznej i tygodniowej.

Zmiany w ofercie Orange na kartę
Nowe ceny za przedłużenie ważności konta i bonusowych gigabajtów (fot. Orange)

Jak podaje Orange, nowe ceny dotyczą pakietów „Więcej czasu na internet” (dodatkowe dni ważności konta i bonusowe gigabajty), a także „Więcej czasu na wszystko” (dodatkowe dni ważności konta dla użytkowników usługi „Za darmo w Orange”). Pakiety podlegają sumowaniu, a kupować można je wielokrotnie.

Zmiany w ofercie Orange na kartę - kody aktywacyjne
Aktywowanie wybranego pakietu odbywa się poprzez wysłanie SMSa (fot. Orange)

W nju mobile bonusowe gigabajty

Marka nju mobile, która działa w sieci Orange, przygotowała natomiast promocję dla nowych klientów. Jeżeli do 22 marca 2021 roku skorzystają oni z oferty nju na abonament lub internet mobilny, otrzymają bonusowe 30 GB do wykorzystania. Promocja dotyczy także tych, którzy zdecydują się na ofertę dla par. Bonus można w takiej sytuacji aktywować na każdym numerze z osobna, co przełoży się na łączną liczbę bonusowych 60 GB.

Bonus dotyczy także oferty dla par (fot. Nju mobile)

Aby aktywować promocję należy wysłać SMSa o treści BONUS pod numer 80855. Dodatkowe dane można wykorzystać na terenie kraju. Jak pochwalił się w wiadomości operator, z oferty nju mobile w naszym kraju korzysta już ponad milion użytkowników.

Szczegółowe informacje na temat ofert uzyskać można bezpośrednio na oficjalnej stronie Orange.