Z okazji swoich 20. urodzin Orange da najwierniejszym klientom jeden miesiąc abonamentu gratis | Tabletowo.pl

Z okazji swoich 20. urodzin Orange da najwierniejszym klientom jeden miesiąc abonamentu gratis

Dołącz do dyskusji 0

Tak się składa, że Orange w tym roku obchodzi okrągłą, 20. rocznicę działalności na polskim rynku. Operator zamierza świętować ten jubileusz z odpowiednią pompą i obdarować swoich klientów różnymi prezentami i bonusami. Najwierniejsi mogą liczyć na jeden miesiąc abonamentu gratis.

Orange Polska przygotowało >specjalną stronę<, poświęconą obchodom 20-lecia działalności przedsiębiorstwa na polskim rynku. Znalazło się na niej także kalendarium, odnotowujące najistotniejsze wydarzenia w jej historii. Co ciekawe, firmę PTK Centertel Sp. z o.o. powołano do życia już w grudniu 1991 roku, lecz sieć Idea udało się uruchomić dopiero w marcu 1998 roku. W 2005 roku zmieniono markę Idea na Orange, a w 2013 roku połączono Telekomunikację Polską S.A. z PTK Centertel Sp. z o.o., w wyniku czego powstała Orange Polska S.A. Oczywiście to tylko kilka kroków milowych, warto zajrzeć na podlinkowaną powyżej stronę i poznać też pozostałe.

Wracając jednak do meritum: Orange Polska poinformowało, że klienci, którzy mają ten sam numer od 20 lat, mogą otrzymać jeden miesiąc abonamentu za darmo. Na razie operator nie zdradził więcej szczegółów na ten temat, ale zapewnił, że uprawnieni użytkownicy dostaną stosowną informację wraz z instrukcją, jak mogą odebrać swój bonus. Mimo wszystko z powyższego wynika, że jeśli ktoś korzysta z oferty na kartę, raczej nie powinien się spodziewać żadnego prezentu.

Chyba, że jest klientem Orange naprawdę długo. Operator bowiem zapowiedział, że dwudziestu użytkowników z największym stażem otrzyma „specjalne prezenty”. Dokładniej mowa tu o dwudziestu pierwszych klientach sieci, czyli najpewniej tych, który podpisali umowę w dniu jej oficjalnego startu. Ciekawe, co dostaną – bo przypomnijmy, że T-Mobile dwa lata temu obdarowywał takie osoby nowiutkim iPhonem 7.

Polecamy również:

Orange świętuje na całego i dlatego daje po 20 GB internetu każdemu użytkownikowi usług mobilnych

Źródło: Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona