Ważne

Klienci T-Mobile, którzy podpisali umowę 16 września 1996 roku i wciąż są w sieci, otrzymają za darmo iPhone’a 7

Lojalność popłaca. Przekonają się o tym klienci T-Mobile, którzy podpisali umowę w dniu startu sieci, czyli 16 września 1996 roku. W zamian za 20 lat wierności otrzymają oni w prezencie nowiutkiego iPhone’a 7.

W zeszłym tygodniu T-Mobile zaprezentowało swoją nową ofertę. Jest ona bardzo prosta i przejrzysta, dzięki czemu klient łatwo i szybko powinien wybrać odpowiednią do swoich potrzeb taryfę. Przy okazji pochwalono się również, że właśnie mija 20 lat odkąd sieć funkcjonuje na rynku (wcześniej jako Era).

Podano także, że 53 osoby, które podpisały umowę 16 września 1996 roku, nadal są klientami T-Mobile. Podczas konferencji potraktowano to jako ciekawostkę, jednak teraz okazuje się, że operator nie bez powodu o tym poinformował.

Otóż każda z tych 53 osób otrzyma, jako podziękowanie za lojalność, nowiutkiego iPhone’a 7. Od dzisiaj konsultanci kontaktują się z klientami, aby ich o tym powiadomić i umówić się na przekazanie prezentu. Odebrać go będzie można najwcześniej w dniu polskiej premiery, czyli 23 września (choć można też później).

Źródło: Telix

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona