Orange logo
fot. Pixabay, Wikipedia

Macie niewiele czasu, aby odebrać za darmo 14 GB od Orange

Nie ma to jak zacząć dobrze tydzień od dobrych wiadomości. Klienci Orange mogą odebrać całkowicie za darmo pokaźny pakiet internetu od operatora, ale nie mają na to zbyt wiele czasu – najlepiej zrobić to od razu po przeczytaniu tej informacji.

Reklama

Miniony weekend zapewnił nam mnóstwo sportowych emocji

Fani sportowych emocji nie mogli narzekać na ich brak podczas minionego weekendu. Działo się, oj działo. Wczoraj reprezentacja Polski rozegrała mecz z Włochami, i chociaż spotkanie zakończyło się remisem 0:0, to emocji nie brakowało – jak zresztą przy każdym, piłkarskim pojedynku.

Również w weekend, ale nie wczoraj, a w sobotę, Iga Świątek odniosła historyczne zwycięstwo w Wielkim Szlemie, wygrywając w sumie 14 setów. To niewątpliwie jedno z największych odkryć sportowych w ostatnim czasie i prawdopodobnie jesteśmy świadkami narodzin na naszych oczach nowej gwiazdy i kolejnej dumy narodowej. Dziewczyna naprawdę bowiem daje radę!

Internet za darmo od Orange

Orange we wrześniu 2020 roku rozpoczęło kolejną edycję promocji „GB za gole” i po meczu reprezentacji Polski z Włochami klienci tego operatora również mogli spodziewać się darmowych gigabajtów. Spotkanie zakończyło się jednak remisem 0:0, ale sieć nie pozostawi swoich użytkowników z niczym.

promocja GB za gole 14 GB mecz Polska Włochy Orange
W ramach promocji „GB za gole” Klienci Orange mogą odebrać pakiet 14 GB internetu

Jak bowiem wspomniałem, w minioną sobotę Iga Świątek odniosła spektakularne zwycięstwo, wygrywając w sumie 14 setów. To dla Orange pretekst, aby rozdać klientom właśnie 14 GB internetu całkowicie za darmo.

Internet za darmo od Orange – jak odebrać 14 GB? (kod)

Odebranie darmowego pakietu internetu jest banalnie proste – wystarczy wysłać SMS o treści SUKCES pod numer 233. Opłata za wiadomość jest zgodna z cennikiem taryfy, z której korzysta klient, ale nie wyniesie więcej niż 20 groszy. Z kolei użytkownicy oferty Flex muszą wpisać to samo słowo w dedykowanej aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

Na swoim profilu na Facebooku Orange podaje, że darmowy pakiet internetu można odebrać jedynie do godziny 13:43, więc nie ma zbyt wiele czasu, dlatego warto zrobić to od razu. Bonus będzie ważny przez 3 dni kalendarzowe od momentu jego aktywacji i można go wykorzystać wyłącznie na transmisję danych w Polsce.

Aktualizacja:Biuro prasowe Orange poinformowało, że bonusowe 14 GB internetu można odebrać do godziny 22:00.