Orange logo
fot. Pexels

2 GB dla klientów Orange za darmo! Trzeba się jednak pospieszyć

Orange wróciło z promocją „Gigabajty za gole”, w ramach której całkowicie za darmo rozdaje paczki internetu swoim klientom po każdym meczu reprezentacji Polski. Tym razem osoby korzystające z usług tego operatora mają podwójne powody do radości.

Reklama

Polska w Lidze Narodów UEFA 2020/2021

Reprezentacja Polski rozegrała swój pierwszy mecz już w zeszłym tygodniu, 4 września 2020 roku. Niestety, nie zakończył się on dla niej pomyślnie – Polacy przegrali z Holendrami 0:1.

Wczoraj, tj. 7 września, nasi piłkarze ponownie wyszli na boisko i tym razem zmierzyli się z Bośnią i Hercegowiną. Ku uciesze wszystkich kibiców, reprezentantom Polski udało się strzelić dwa gole (Kamilowi Glikowi w 45. minucie oraz Kamilowi Grosickiemu w 67. minucie) i zakończyć mecz wynikiem 2:1.

2 GB dla klientów Orange za darmo. Jak włączyć?

Orange bardzo mocno wspiera zarówno reprezentację Polski, jak i swoich klientów. Po nieudanym meczu z Holandią operator dał na pocieszenie użytkownikom jego usług 1 GB internetu. Tym razem są jednak powody do świętowania i bonus jest większy.

Orange 2 GB internet za darmo
Po wygranym meczu reprezentacji Polski z drużyną Bośni i Hercegowiny, klienci Orange mogą odebrać pakiet 2 GB internetu całkowicie za darmo (źródło: Orange)

Jako że reprezentacja Polski zdobyła w meczu z Bośnią i Hercegowiną dwa gole, operator daje swoim klientom pakiet 2 GB internetu. Aby go uruchomić, należy wysłać SMS o treści DOBOJU pod numer 233 (opłata według cennika, maksymalnie 20 groszy). Użytkownicy oferty Orange Flex również mogą odebrać bonus – wystarczy, że wpiszą kod DOBOJU w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

Czas na odebranie prezentu od operatora jest jednak niewiele – można to zrobić tylko do godziny 22:48 dzisiejszego dnia, tj. 8 września 2020 roku, czyli jeszcze przez kilkanaście godzin. Dodatkowy internet można wykorzystać jedynie w kraju. Pakiet będzie ważny przez kolejne trzy dni kalendarzowe.

Warto też pamiętać, że na jednym numerze można uruchomić tylko jeden bonusowy pakiet internetu za gole reprezentacji Polski.

Regulamin promocji „GB za gole” (PDF)