Music Pass w Orange

Uwaga: niezawodny sposób na darmowy Music Pass dla klientów Orange!

Dla tych abonentów Orange, którzy dotąd nie zaglądali regularnie do aplikacji Mój Orange, to może być spora nowość. Tylko kilka tapnięć dzieli ich od uruchomienia usługi Music Pass na dwa miesiące – kompletnie za darmo!

W środy zaglądaj do aplikacji Orange

Mając abonament w Orange, warto raz w tygodniu rzucić okiem na aplikację Mój Orange, gdzie w zakładce Dla Ciebie zawsze znajdziemy jakiś prezent. Jest on aktualizowany w każdą środę. Do tej pory można było uruchomić dodatkowy pakiet gigabajtów, włączyć usługę Video Pass czy narzędzia pomagające zadbać o bezpieczeństwo dzieci w internecie.

Tym razem Orange umożliwia bezpłatne użytkowanie usługi Music Pass – i to przez dwa miesiące. Dzięki niej, podczas korzystania z serwisów:

  • TIDAL,
  • Spotify,
  • Amazon Music,
  • Deezer,
  • Apple Music,
  • Polskie Radio,
  • Open FM

nie musimy martwić się o nasz pakiet internetowy – i to niezależnie od tego, czy słuchamy muzyki za pomocą aplikacji czy przez przeglądarkę internetową.

Czy to rzeczywiście ma tak duże przełożenie na pobór danych? Jedna minuta utworu odtwarzanego strumieniowo w standardowej jakości wymaga pobrania 0,8 MB, a 1 GB ściągany jest po 21 godzinach słuchania muzyki. W wypadku słuchania muzyki w jakości Hi-Fi, liczby te znacząco się zwiększają. W skali miesiąca, w zależności od tego, jakimi maniakami muzycznymi jesteśmy, można dzięki Music Pass zaoszczędzić nawet kilkanaście gigabajtów pakietu internetowego.

Jak włączyć darmowy Music Pass w Orange?

Użytkownicy abonamentowi znajdą prezent w postaci darmowego Music Passa w aplikacji Mój Orange, pod zakładką Dla Ciebie. Tam zgadzamy się na uruchomienie usługi. O jej aktywacji zostaniemy poinformowani dodatkowo za pośrednictwem wiadomości SMS.

Operator przypomni nam, kiedy bezpłatne miesiące będą zbliżać się ku końcowi – wtedy zdecydujemy, czy wyłączyć Music Pass, czy też opłacać tę usługę w kwocie 5 złotych miesięcznie.