Jeśli nie korzystasz jeszcze z aplikacji Mój Orange, pobierz ją, a dostaniesz 20 GB w prezencie

Pomarańczowa sieć ma przyjemną promocję dla tych, którzy jeszcze nie postawili swych pierwszych kroków w aplikacji Mój Orange. Jeśli zdecydują się to zrobić w najbliższym czasie, dostaną w nagrodę pokaźny pakiet internetu.

Reklama

Pobierz aplikację, zaloguj się, zgarnij GB

Powyższy śródtytuł to praktycznie instrukcja tego, co trzeba zrobić, by otrzymać od Orange darmowe 20 GB internetu. Trudno jej nie zrozumieć:

  • pobieramy aplikację Mój Orange ze sklepu Google Play lub App Store
  • podczas pierwszego logowania podajemy swój adres e-mail oraz hasło, będące tymi samymi, które podawaliśmy podczas rejestracji na orange.pl

To właściwie wszystko. Otwierając aplikację, powinien powitać nas baner z prezentem w postaci pakietu 20 GB. O jego uruchomieniu powiadomi nas odpowiedni SMS. Na wykorzystanie pakietu mamy 30 dni.

Trzeba tylko pamiętać, że na pierwsze zalogowanie się mamy czas do 23 grudnia. Później pakiet GB nie będzie przyznawany.

Ważną informacją jest też to, że bonus włączany jest na wszystkie numery telefonów na naszym koncie abonenckim. Promocja nie zwiększa jednak pakietu danych do wykorzystania w ramach oferty Internetu Mobilnego.

Więcej szczegółów znajdziemy w Regulaminie.