Orange daje swoim klientom 32 GB internetu za darmo! Na otarcie łez po meczu Polska-Słowacja

Być może liczyliśmy na wygraną polskiej reprezentacji piłki nożnej w meczu ze Słowacją. Cóż, tym razem się nie udało, ale przynajmniej bonus od Orange w postaci paczki darmowego internetu jest szczodry!

Reklama

Orange daje aż 32 GB darmowego internetu!

Pierwszy mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej na EURO 2020 może nie poszedł tak, jak by sobie tego życzyli kibice, ale nie można powiedzieć, że podczas spotkania ze Słowacją zabrakło emocji. Piłkarzom udało się strzelić tylko jednego gola do bramki przeciwników, więc teoretycznie, w ramach promocji Giga za Gole w Orange, klientom sieci należałby się tylko 1 gigabajt darmowego pakietu internetowego.

Na szczęście pracownicy z kieleckiego call center Orange, podczas oglądania meczu na 32-calowej plazmie, wpadli na pomysł, żeby udostępnić klientom sieci aż 32 gigabajty bezpłatnego internetu!

By skorzystać z tej solidnej paczki danych, należy wysłać SMS-a o treści ADIZKIELC pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego, max. 25 groszy). Kod zadziała niezależnie od tego, czy posiadamy numer na kartę czy też korzystamy z oferty abonamentowej. Jeśli jesteśmy subskrybentami usługi Orange Flex, to powyższy kod powinniśmy aktywować w aplikacji operatora, w zakładce „Kody promocyjne”.

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać do 15 czerwca, do godziny 20. Promocyjne gigabajty ważne będą 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

Cóż, dziękujemy Adiemu z Kielc i czekamy na kolejne mecze reprezentacji Polski na EURO 2020! Tym bardziej nas będą cieszyć, bo skoro za przegrane spotkania jako klienci dostajemy tak duże paczki internetu, to o limity pobierania danych mobilnych w sobotę i następną środę nie musimy się martwić! ;)

A w Plusie co – 1 GB tylko, tak?