Opóźnia się aktualizacja tabletów Toshiba Thrive 7 i AT100 do Androida 4.0 - Tabletowo.pl

Opóźnia się aktualizacja tabletów Toshiba Thrive 7 i AT100 do Androida 4.0

Dołącz do dyskusji 0

Wielokrotnie zwracaliście uwagę na fakt, iż urządzenia z bardzo niskiej półki cenowej bez problemu otrzymują Androida 4.0, podczas gdy posiadacze tabletów z logo znanych producentów na obudowie czekają na najnowszą wersję systemu i doczekać się nie mogą. I tak faktycznie jest – wystarczy zrobić małe rozeznanie w rynku. Wciąż „lodowej kanapki” nie zasmakowali użytkownicy tabletów Samsunga (ma się to stać w lipcu) czy modeli Toshiby – Thrive (w Polsce znany jako AT100) i Thrive 7. Skupmy się na tych ostatnich.

Dawno, ale to dawno temu, Toshiba zapowiadała, że Android 4.0 dla jej starszych tabletów nadejdzie wraz z latem. Niestety, z najnowszych informacji wynika, że aktualizacja jest opóźniona i to o kilka miesięcy – ma być dostępna dopiero jesienią (kto wie czy wtedy pierwsze produkty nie będą już otrzymywać Androida 4.1 lub nowszego…).

Tablety ToshibyThrive i Thrive 7 – pracują w oparciu o Androida Honeycomb. Na szczęście osoby zainteresowane Androidem Ice Cream Sandwich mogą znaleźć w sieci specjalne ROM-y, dzięki którym drogą nieoficjalną mogą wypróbować androidowej „czwórki”. Nie każdy jednak decyduje się na takie rozwiązanie.

Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwe czekanie na to, aż Toshiba wreszcie się zlituje i wyda Androida 4.0 drogą oficjalną.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona