Xiaomi Mi Band 5 i Xiaomi Mi Band 4 / fot. Kacper Żarski

Opaski Xiaomi Mi Band w nowych, niższych cenach! Nie ma się co zastanawiać

Do rozpoczęcia kalendarzowej wiosny właściwie możemy już zacząć odliczać dni. To świetny czas, by zacząć myśleć o powrocie do formy lub choćby, bez większego szarżowania, częstszych spacerach na świeżym powietrzu. Jeśli szukacie idealnego kompana do monitorowania wszelkich aktywności, aktualnie możecie je kupić w dobrych cenach.

Reklama

Oferta Xiaomi pod względem opasek inteligentnych jest w Polsce szeroka. Aktualnie w sprzedaży możemy znaleźć trzy modele, które różnią się od siebie przede wszystkim wielkością ekranu oraz nieco wyglądem. Najpopularniejsze, tj. Mi Band 4 i Mi Band 5, kilka miesięcy temu porównał dla Was ze sobą Kacper, czym rozwiał wiele wątpliwości względem nich. Trzecia z kolei, Mi Band 4C, to opaska, o której mówi się mniej, co nie znaczy wcale, że jest mniej interesująca.

Jeśli chodzi o ekran, Mi Band 4 ma przekątną 0,95” (120×240 pikseli), Mi Band 5 – 1,1” (126×294 pikseli), a Mi Band 4C – 1,08” (120×240 pikseli). Dwa pierwsze modele mają panele AMOLED, podczas gdy ostatni – LCD, co pozwala wysnuć (słuszny) wniosek na temat tego, która z nich jest najtańsza.

Ostatnio sporo mówi się na temat zbliżającej się premiery Xiaomi Mi Band 6 – opaska rzekomo ma zadebiutować w tym roku i oferować zarówno GPS, jak i pomiar nasycenia krwi tlenem (SpO2). Co więcej, ma umożliwiać także podstawowe odpowiadanie na otrzymywane wiadomości na popularnych komunikatorach. Czy tak będzie – przekonamy się zapewne już niebawem.

Fajne promo na opaski Xiaomi!

A jeśli nie chcecie czekać na premierę kolejnej generacji opaski inteligentnej Xiaomi, przez najbliższych kilkanaście dni możecie skorzystać ze świetnej promocji na trzy aktualnie sprzedawane wersje opaski Mi Band. Każdy wariant został znacznie przeceniony – od 40 do 50 złotych, co względem ich standardowych cen stanowi obniżkę o nawet 40%!

Ceny poszczególnych wersji opasek Xiaomi w promocji przedstawiają się następująco:

Promocja obowiązuje do 29 marca.

Osoby oczekujące czegoś więcej niż tylko opaski, mogą spojrzeć w stronę zegarków Xiaomi – Mi Watch i Mi Watch Lite, które, dzięki większym ekranom, pozwalają swobodniej przeglądać wszelkie powiadomienia bez potrzeby wyciągania smartfona z kieszeni spodni czy torebki.

Wpis powstał przy współpracy z RTV Euro AGD