Opaska Mi Band 2 znów na zdjęciach. Tym razem zdradzają kilka funkcji wyświetlacza | Tabletowo.pl

Opaska Mi Band 2 znów na zdjęciach. Tym razem zdradzają kilka funkcji wyświetlacza

Dołącz do dyskusji 0

Do sieci znów wyciekły zdjęcia długo wyczekiwanej następczyni Mi Band i Mi Band (Pulse) 1s, czyli Xiaomi Mi Band 2. Fotografie zdradzają kilka funkcji wbudowanego w opaskę wyświetlacza.

Premiera Xiaomi Mi Band 2 miała się odbyć dziś, lecz prawdopodobnie oficjalnie zobaczymy ją dopiero za około miesiąc. Jak tłumaczy CEO Xiaomi, Lei Jun, produkcja nowej opaski okazała się trudniejsza niż zakładano, przez co prezentacja ma mieć miejsce miesiąc później.

Na zamieszczonych w sieci zdjęciach widać niewielki i prawdopodobnie monochromatyczny ekran. Na szczęście jego funkcje nie ograniczają się do pokazywania tylko aktualnej godziny, ale także przebytej odległości, liczby kroków i procent naładowania baterii. Wbudowany w opaskę pulsometr pozwoli też pokazywać aktualne tętno.

Niestety, cena urządzenia nie jest jeszcze znana, ale krążące w sieci plotki sugerują, że może wynosić około 200 juanów, czyli mniej-więcej 120-130 złotych. Na więcej informacji będziemy musieli jeszcze poczekać – jak wspomniałem, najprawdopodobniej do początku czerwca

Źródło: Gizmochina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona