Premiera Xiaomi Mi Band 2 przesunięta

Jeśli uważnie śledzicie ostatnie informacje dotyczące nadchodzącej premiery opaski Xiaomi Mi Band 2 z wyświetlaczem, na pewno doskonale wiecie, że miała się odbyć 10 maja. I choć do tego terminu zostało zaledwie kilka dni, wiemy już, że urządzenie wtedy nie zadebiutuje.

Informację przekazał nie kto inny, jak sam CEO Xiaomi, Lei Jun, za pośrednictwem chińskiego serwisu społecznościowego Weibo. Napisał, że produkcja opaski okazała się trudniejsza, przez co jej prezentacja będzie miała miejsce miesiąc później. Możemy się jej zatem spodziewać w okolicy pierwszej połowy czerwca, choć konkretna data nie padła.

Mi Band 2 od swoich poprzedników, Mi Band i Mi Band Pulse (1S), będzie różnił się małym ekranem i fizycznym przyciskiem. Dotychczasowe opaski Xiaomi były dużo prostsze, przez co problemy w produkcji następcy nie są nieuzasadnione. Pytanie tylko w czym tak naprawdę tkwi największy problem – ale na nie odpowiedzi szybko nie uzyskamy. Dobrze jednak, że Xiaomi zdecydowało się przesunąć premierę, wiedząc, że nie jest w stanie dostarczyć na rynek pełnowartościowego produktu. Wypuszczenie takowego do sprzedaży wiązałoby się ze stratą zaufania ze strony tysięcy, o ile nie milionów klientów, na co Xiaomi nie może sobie pozwolić.

Wciąż jednak warto czekać na konferencję Xiaomi 10 maja – wtedy to poznamy smartfon Mi Max.

źródło: gsmarena, weibo

Komentarze

 • I†achi

  Szkoda… Ale przynajmniej nie powtórzą sytuacji z Mi5.

  • Foorio

   z Mi5 Pro w szczegolnosci

 • Dzodzo

  Pffffffff

 • Dzodzo

  I tak nie kupie
  Po 1
  Nie działa to dobrze
  No chyba że nosisz na nodze
  Po 2
  Sen hmm no nie
  pokazuje w zasadzie co chce
  Po 3
  Pracuje na statku wiadomo buja i co
  I pokazuje mi ze w ogole nie śpie
  Dziękuje
  Zabawka i tyle

  • jack78

   Czy winna jest twoja praca i warunki, a nie opaska.

   • Dzodzo

    Może ale telefon mi działa :)
    Tak że nie jest dla wszystkich
    Za to na plus mogę śmiało powiedzieć że jest totalnie wodoodporna :) testowane nawet na basenie bo i tak mi nie zależalo

 • Radosław Wojaczek

  Czy Mii Band 2 będzie posiadało pulsometr?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona