Opaska fitness SmartyFit 3 od poniedziałku w Biedronce – cena atrakcyjna, ale okupiona jednym brakiem | Tabletowo.pl

Opaska fitness SmartyFit 3 od poniedziałku w Biedronce – cena atrakcyjna, ale okupiona jednym brakiem

Dołącz do dyskusji 0

W Biedronce regularnie pojawia się elektronika marki Hykker. Tym razem padło na opaskę fitness SmartyFit 3. Trafi ona do sprzedaży już w najbliższy poniedziałek, 24 września 2018 roku. Cena będzie atrakcyjna, ale okupiona jednym brakiem, który w oczach niektórych klientów może ją całkowicie przekreślić.

Opaska fitness to naprawdę świetna rzecz. Ja osobiście przez wiele lat nie mogłem przekonać się do noszenia zegarka, za to Mi Bandy od Xiaomi od początku noszę z przyjemnością (najpierw miałem Mi Banda 2, a od niedawna posiadam Mi Banda 3). Już w najbliższy poniedziałek, 24 września 2018 roku, do Biedronek w całym kraju trafi podobne urządzenie, SmartyFit 3 marki (własnej) Hykker – warto się nim zainteresować, m.in. z uwagi na atrakcyjną cenę.

Coby nie trzymać Was niepotrzebnie w niepewności, od razu powiem, że cenę SmartyFit 3 ustalono na 49,99 złotych – moim zdaniem to uczciwa oferta, patrząc przez pryzmat tego, co oferuje ta opaska. A wyposażono ją w wyświetlacz OLED o rozdzielczości 64×32 pikseli i akumulator o pojemności 50 mAh, który ma zapewnić do 7 dni pracy na pojedynczym ładowaniu. Fakt, nie jest to poziom Mi Bandów, które wytrzymają na jednym ładowaniu ponad 20 dni, ale tydzień to też nie najgorszy wynik.

Hykker SmartyFit 3 naturalnie oferuje wszystkie niezbędne funkcje fitness, czyli liczenie zrobionych kroków i spalonych kalorii, mierzenie przebytego dystansu oraz monitorowanie snu. Są też funkcje przekazywania powiadomień o połączeniach przychodzących i SMS-ach, przypominania o konieczności ruszenia się z miejsca i piciu wody, a także wywoływania migawki aparatu w sparowanym smartfonie.

Opaska współpracuje z urządzeniami, pracującymi pod kontrolą systemów Android 4.4 KitKat i iOS 7.1 lub ich nowszych wydań, na których zainstalowano dedykowaną aplikację GetFitPro. Łączność odbywa się w wykorzystaniem modułu Bluetooth 4.0. Sprzęt charakteryzuje się wodoszczelnością IP2X.

Jedyną wadą wydaje się brak pulsometru, ale szczerze powiem, że – przynajmniej ja – osobiście rzadko korzystam z niego w swoim Mi Bandzie, więc nie wszyscy przejmą się jego brakiem. Szczególnie, że za 49,99 złotych Hykker SmartyFit 3 oferuje wszystko to, co powinien.

Opaska będzie dostępna w Biedronkach do 7 października 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.

Polecamy również:

Konwertowalny laptop 360° Hykker Hello od czwartku w Biedronce – niezłe parametry w atrakcyjnej cenie

Źródło: Hykker

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona