OnePlus wymieni 50 osobom ich Samsunga Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge Plus lub Note 5 na OnePlus Two

OnePlus przygotował specjalny program, dzięki któremu obecni posiadacze Samsunga Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge Plus lub Note 5 mogą „wymienić” go na nowiutkiego OnePlus Two. Z oferty skorzysta 50 losowo wybranych osób. Jednak w tym przypadku nie jest to niezbyt elegancka próba „podebrania” klientów konkurencji, bo cel jest szczytny.

Reklama

Osoby, które zdecydowały się wejść w posiadanie tegorocznych flagowców Samsunga, nie miały za wiele czasu, aby się nimi nacieszyć, biorąc pod uwagę, jak krótki czas upłynął od daty ich premiery. Bardzo dużo jest jednak takich osób, którym smartfon zdążył się już „znudzić” i chętnie wymieniłyby go na inny model. To głównie do nich może być skierowany program przygotowany przez OnePlus.

Reklama

Aby wziąć w nim udział, należy opublikować wpis w dowolnym serwisie społecznościowym i opatrzyć go hashtagiem #TakeTheEdgeOff. Następnie trzeba wypełnić ten formularz i czekać na kontakt ze strony producenta. Akcja trwa do 18 października.

Jak wspomniałem, cel całego programu jest szczytny: oddany Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge Plus lub Note 5 zostanie przekazany fundacji Hope Phones, która pomaga potrzebującym w Afryce, Azji i Ameryce Łacińskiej. Organizacja podda go recyklingowi, a uzyskane pieniądze przekaże na zakup telefonów dla lekarzy, którzy pracują w wymienionych rejonach, zapewniając opiekę medyczną najbiedniejszym.

Program spotkał się z bardzo dużym odzewem na całym świecie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na Facebooku lub Twitterze #TakeTheEdgeOff, aby zobaczyć, jak wiele osób chce oddać swój smartfon i pomóc potrzebującym.

Źródło: OnePlus