OnePlus sprzedał dotychczas 1,5 miliona egzemplarzy One’a | Tabletowo.pl

OnePlus sprzedał dotychczas 1,5 miliona egzemplarzy One’a

Dołącz do dyskusji 0

Premiera OnePlus Two zbliża się wielkimi krokami – odbędzie się 27 lipca. Firma wiążę z tym modelem wielkie nadzieje. CEO firmy zapowiedział, że planują sprzedać do końca tego roku pomiędzy 3, a 5 milionów urządzeń. Niedawno, dzięki przeprowadzonemu wywiadowi z Carl Pei przez The Wall Street Journal, dowiedzieliśmy się, że flagowy One został sprzedany w liczbie 1,5 miliona egzemplarzy.

OnePlus One to jeden z ważniejszych smartfonów ubiegłego roku. Jednak jego kupno było początkowe utrudnione – bez specjalnego zaproszenia nie mogliśmy wejść w jego posiadanie. Na szczęście w przypadku tego urządzenia Chińczycy zrezygnowali z takiej polityki. Natomiast jego następcę, czyli high-endowego Two, będzie mogła go kupić znacznie większa liczba osób.

O nadchodzącym OnePlusie dowiecie się więcej z tego wpisu. Na koniec wypowiedź Carl Peia, jednego z dwóch założyiceli tej firmy, na temat przyszłego flagowca:

Even if we don’t have the best specs, it doesn’t mean we aren’t delivering a good product to our users. Specs shouldn’t be the thing that users worry about. They just need to think about whether they like using this product.

Warto jeszcze wspomnieć, że OnePlus szykuje kolejne urządzenie. Tym razem będzie to telefon z niższej półki, adresowany do rynków rozwijających się, głównie Chin oraz Indii.

źródło: WSJ przez Android Authority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona