OnePlus Mini może zadebiutować już 12 października jako OnePlus X - Tabletowo.pl

OnePlus Mini może zadebiutować już 12 października jako OnePlus X

Dołącz do dyskusji 0

To, że trwają prace nad trzecim smartfonem w portfolio OnePlus potwierdził kilka tygodni temu jego współzałożyciel, Carl Pei. Przy okazji podał termin premiery telefonu – grudzień 2015 roku. Nie pokusił się jednak o podanie finalnej nazwy urządzenia, dlatego dotychczas w przeciekach figurowało ono pod bardzo różnymi nazwami (najczęściej jako OnePlus Mini).

Teraz jednak pojawiła się pewna wskazówka, jak ww. model może się naprawdę nazywać. Autorem sugestii jest CEO OnePlus, Liu Zuohu, który na swoim profilu w portalu mikroblogowym Weibo opublikował screenshot, na którym widać literę „X” na tle czterech ulic. Jest to o tyle interesujące, że chyba nikt rozsądny nie postanowiłby urządzić sobie tak nietypowego joggingu, aby tylko pochwalić się tym w serwisie społecznościowym. A już na pewno nie spodziewałbym się tego po dyrektorze OnePlus.

Tabletowo.pl OnePlus Mini może zadebiutować już 12 października jako OnePlus X Android Chińskie OnePlus Plotki / Przecieki Smartfony

Natomiast wskazówką o przyspieszonej premierze OnePlus X jest informacja o tym, że indyjski oddział marki rozesłał zaproszenia na event, który odbędzie się 12 października. Mówi się, że to już wtedy może ujrzeć światło dzienne trzeci model w portfolio Chińczyków. Zwłaszcza, że wydarzenie opatrzono hasłem: The Next Big Step.

Powyższe sugeruje nam jeszcze jedno: OnePlus X może nie być identyfikowany jako „mniejsza” wersja OnePlus Two, a jako zupełnie autonomiczny model, w którym zamiast na wyśrubowanej specyfikacji, skupiono się przede wszystkim na designie.

Źródło: phoneArena, GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona