Ważne

Poznaliśmy prawdopodobną specyfikację OnePlus Mini

Dotychczasowe smartfony OnePlus, modele One i Two, oferowały ekrany o przekątnej 5,5″. Wiele wskazuje na to, że firma OnePlus wreszcie zrozumiała, że nie każdy potrzebuje tak dużego telefonu i zamierza coś z tym zrobić. Nie od dziś wiemy, że pracuje nad mniejszym produktem, co dzisiejsze plotki zdają się to potwierdzać.

Urządzenie roboczo nazwane jako OnePlus Mini (nie wiadomo czy pod taką nazwą zostanie wprowadzone na rynek), ma zostać wyposażone w wyświetlacz 5-calowy o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli) z Gorilla Glass 3 lub 4. Dzięki temu smartfon będzie poręczniejszy i jest szansa, że OnePlus trafi do szerszego grona odbiorców.

Mini ma pracować dzięki procesorowi Mediatek Helio X10 z 2GB RAM. Na dane użytkownika ma zostać przeznaczonych 32GB pamięci wewnętrznej, z kolei zdjęcia zrobimy za pomocą aparatu 13 Mpix (Sony IMX258) z możliwością nagrywania wideo w 4K oraz kamerką 5 Mpix. Za czas działania ma odpowiadać akumulator o pojemności 3000-3100 mAh z możliwością szybkiego ładowania dzięki QuickCharge 2.0.

Na pokładzie urządzenia ma nie zabraknąć bogatego zaplecza komunikacyjnego: LTE, Bluetooth, NFC i WiFi, natomiast portem odpowiadającym za ładowanie i przesyłanie danych do/z komputera ma być microUSB typu C. Ma oferować również frontowy głośnik, radio oraz diodę podczerwieni.

OnePlus Mini ma zadebiutować w listopadzie w cenie wynoszącej ok. 250 dolarów. Póki co jednak musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać aż informacje te zostaną potwierdzone przez OnePlus.

Bylibyście zainteresowani mniejszym członkiem smartfonowej rodziny OnePlus?

źródło: geeky-gadgetsgforgames

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona