Za dwa dni premiera OnePlus 7T Pro, także w specjalnej wersji McLaren Edition

W ubiegłym roku OnePlus 6T zyskał limitowaną edycję, powstałą przy współpracy z McLarenem. Smartfon miał odmienny, bardziej drapieżny wygląd, dzięki zastosowaniu odcienia pomarańczowego koloru, charakterystycznego dla producenta supersamochodów. Mógł pochwalić się też większą ilością pamięci RAM. Pojutrze spodziewamy się zobaczyć jego następcę – OnePlusa 7T Pro McLaren Edition.

OnePlus 6T McLaren Edition podobno odniósł sukces – przynajmniej tak twierdzi jego producent, deklarując, że cały zapas tej edycji został wyprzedany w ciągu kilku tygodni. Pytanie tylko, ile wynosiła liczba sztuk tej wersji OP6T. Trudno mi uwierzyć, że sprzęt za 699 dolarów rozszedł się OnePlusowi jak świeże bułeczki. Wydaje się jednak, że wynik ten był na tyle zadowalający, że producent podjął się dalszej współpracy z McLarenem. To dlatego niebawem zobaczymy OnePlusa 7T Pro w wyścigowych barwach.

 

Na podstawie wcześniejszych plotek, oczekuje się, że OnePlus 7T Pro McLaren Edition zyska 12 GB pamięci RAM i podobne wykończenie obudowy z włókna węglowego jak jego poprzednik. Niewykluczone, że przykuwające uwagę, połyskujące pod różnym kątem padania światła akcenty kolorystyczne pojawią się razem z całym zestawem dodatkowych gadżetów nawiązujących do kultowych samochodów marzeń. Trudno stwierdzić, czy możemy liczyć na jeszcze szybsze ładowanie w porównaniu z tym zastosowanym w OnePlus 7T – Warp Charge 30T i tak jest diabelnie szybkie.

Pete Lau, założyciel i prezes OnePlusa powiedział:

„Od dawna inspirujemy się duchem marki McLaren jako uznanej firmy, która nieustannie wprowadza innowacje. Publiczna reakcja na edycję OnePlus 6T McLaren była niesamowita, użytkownicy cieszyli się, że razem pracujemy nad przekraczaniem granic, i cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę.”

OnePlus 7T Pro już 10 października

Cenę, jak i inne szczegóły dotyczące zarówno wersji McLaren Edition, jak i „podstawowego” OP7T Pro poznamy na konferencji organizowanej przez OnePlusa w najbliższy czwartek.

OnePlus 7T – smartfon z ekranem 90 Hz, na który czekali ludzie zmęczeni popularnymi markami

źródło: fonearena