Są jacyś chętni na OnePlus 5T Star Wars Limited Edition? Bo wygląda na to, że może być dostępna też w Polsce | Tabletowo.pl

Są jacyś chętni na OnePlus 5T Star Wars Limited Edition? Bo wygląda na to, że może być dostępna też w Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Premiera filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi była dla fanów sagi ogromnym wydarzeniem. Sporo firm postanowiło na tym hype’ie zarobić i wypuściło na rynek brandowane urządzenia. OnePlus również, czego efektem jest OnePlus 5T Star Wars Limited Edition. Wiele wskazywało na to, że smartfon nie będzie dostępny w Polsce, jednak właśnie okazuje się, że ostatecznie może trafić do sprzedaży także w naszym kraju.

OnePlus 5T Star Wars Limited Edition zadebiutował 4 grudnia w Indiach i początkowo wszyscy mówili, że smartfon kupią jedynie Hindusi, a inni obejdą się smakiem. Później jednak OnePlus oficjalnie potwierdził, że ta wyjątkowa wersja OnePlus 5T pojawi się także w Szwecji, Finlandii i Danii. O Polsce nie było mowy, lecz właśnie jeden z naszych kolegów (który pisał dla Was na Tabletowo) natknął się na intrygujący trop.

Łukasz przymierza się do kupna nowego smartfona i upatrzył sobie OnePlus 5T. Jednocześnie jest też ogromnym fanem Gwiezdnych Wojen, o czym można się przekonać, zaglądając na jego Twittera (jak coś, link macie na końcu ;)). Nie dziwota więc, że jego lisie oczka zaświeciły mu się jak świeżo wybite pięciozłotówki, kiedy na stronie OnePlus mignął mu OnePlus 5T Star Wars Limited Edition.

OnePlus 5T Star Wars Limited Edition na polskojęzycznej stronie OnePlus (fot. Tabletowo.pl)

Jest jednak jeden problem. Użyłem określenia „mignął” nie bez powodu, ponieważ faktycznie OnePlus 5T Star Wars Limited Edition pojawia się na stronie, ale po chwili z niej znika (chociaż nie jest ona na tyle krótka, aby nie udało się zrobić zrzutu ekranu). Są więc dwie opcje: albo to zwykły błąd, albo smartfon faktycznie będzie można kupić również w Polsce.

Jeżeli prawdziwa jest ta druga, to pojawia się pytanie, ile trzeba będzie zapłacić za OnePlus 5T Star Wars Limited Edition. Na szczęście sprawa jest o tyle ułatwiona, że Polacy muszą płacić w euro, więc wystarczy rzucić okiem, jak sytuacja wygląda chociażby na fińskiej stronie OnePlus. Okazuje się, że specjalna edycja OnePlus 5T z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej kosztuje 579 euro, czyli jest o 20 euro (~85 złotych) droższa od tej bez brandingu w tej samej konfiguracji.

Dużo? Mało? Według mnie cena jest uczciwa, ponieważ jak możecie zobaczyć na poniższej grafice, razem ze OnePlus 5T Star Wars Limited Edition klient otrzymuje jeszcze etui oraz specjalnie zaprojektowane pudełko. A do tego oczywiście także oprogramowanie z tematycznym motywem i innymi „smaczkami”, nawiązującymi do Gwiezdnych Wojen.

Zestaw sprzedażowy OnePlus 5T Star Wars Limited Edition (fot. OnePlus)

Dzięki @foxpl1 za cynk!

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona