Moc w nim będzie silna, a on będzie silny Mocą – specjalna edycja OnePlus 5T Star Wars

Fani sagi Gwiezdnych Wojen odliczają już dni do premiery “Ostatniego Jedi”, więc to najlepszy czas, żeby zacząć nakręcanie hype’u związanego z nową odsłoną serii. Swoje trzy grosze dorzucają producenci elektroniki. OnePlus na przykład zaoferuje swojego obecnego flagowca w szatach rycerza zaznajomionego z Mocą.

OnePlus 5T z mocą ma trochę wspólnego, biorąc pod uwagę, że jest to jeden z najbardziej wydajnych smartfonów na rynku. Premiera Star Wars VIII: Last Jedi to znakomita okazja, żeby o tym przypomnieć. Dlatego też producent wydaje limitowaną edycję swojego urządzenia, z unikalną obudową, kontrastowymi detalami i napisem Star Wars na tylnej klapce telefonu.

Wersja ta, oprócz aspektów wizualnych, nie będzie różnić się żadnymi podzespołami od standardowych OnePlusów 5T. Chodzi bardziej o to, żeby zaspokoić głód fanów gwiezdnej sagi na gadżety związane z filmem. Smartfon w swej limitowanej odsłonie będzie dostępny w sprzedaży 15 grudnia – w dzień premiery nowego filmu. Cały wolumen najpewniej trafi do Indii, i będzie sprzedawany za pośrednictwem oficjalnej strony producenta oraz sklepu Amazon.

Nie wiadomo, ile będzie kosztować ten starwarsowy gadżet. Tego dowiedzą się uczestnicy specjalnej prezentacji, zaplanowanej na 14 grudnia w Bombaju. Nam najpewniej przyjdzie obejść się smakiem. Na pocieszenie można kupić sobie za kilka złotych jakieś etui na smartfona z motywem filmu. Zawsze coś. Zresztą, prawdziwego Jedi nie rozpoznaje się po szatach, tak?

źródło: OnePlus

Komentarze

 • Łukasz

  Czerwony lepiej by się komponował z czarnym kolorem tylnej klapki

 • Ris

  Bez szału, sama sentencja fajna :)

 • Mandaryn FaFa

  Nie taniej wyjdzie najklejenie naklejki SW’ na stary smartfon ? 😉

 • Misielko

  Bez szału

 • bbarej

  Jak ktoś planuje zakup OnePlus 5T przez stronę producenta, to polecam skorzystać z poniższego vouchera na akcesoria o wartości 20 EUR. Ja dostanę punkty za polecenie, a Ty akcesoria 20 EUR taniej, więc wszyscy będą zadowoleni :-)
  https://oneplus.net/pl/invite#EV4RRNSFMUTP4W1

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona