OnePlus 5T dostaje wersję beta Androida 9.0 Pie. To znaczy, że oficjalna aktualizacja już blisko | Tabletowo.pl

OnePlus 5T dostaje wersję beta Androida 9.0 Pie. To znaczy, że oficjalna aktualizacja już blisko

Dołącz do dyskusji 0

Wczoraj, gdy informowaliśmy o rozpoczęciu aktualizacji Pocophone’a F1 do systemu Android Pie, pojawiły się jęki zawodu, dotyczące opieszałości OnePlusa w pracach nad zmianą systemu dla modelu 5T. I proszę – jak na zawołanie mamy dowód na to, że wkrótce Android Pie trafi na byłego flagowca firmy.

Na razie Android Pie trafił dzięki dystrybucji Over-The-Air na te OnePlusy 5T, których właściciele biorą udział w programie testów systemu w wersji beta. Aktualizacja daje jednak pewne pojęcie, jak będzie wyglądać system, kiedy zacznie być rozprowadzana jego finalna edycja.

Paczka do pobrania ma ponad 1700 MB i oprócz nowej wersji systemu, wnosi aktualizację zabezpieczeń datowanych na listopad 2018 roku.

Razem z Androidem Pie, system zyskał nieco odmieniony interfejs oraz upragnione gesty ekranowe, które działają już na OnePlusie 6. W trybie nocnym prezentuje się on tak:

Skoro na OnePlusa 5T wylądowała już beta Androida Pie, to nie pozostaje nic, tylko czekać na oficjalną aktualizację dla wszystkich posiadaczy tego modelu. Powinna pojawić się w ciągu kilku tygodni, bo tyle zwykle trwają testy nowych systemów.

dzięki @rychuzeus za zasypanie mnie screenami!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona