Niepotwierdzone, ale bardzo możliwe: OnePlus 5 zadebiutuje 15 czerwca | Tabletowo.pl

Niepotwierdzone, ale bardzo możliwe: OnePlus 5 zadebiutuje 15 czerwca

Dołącz do dyskusji 0

O OnePlus 5 mówi się praktycznie non stop. Mimo to, do tej pory pewność mamy jedynie odnośnie kilku elementów jego specyfikacji technicznej. Wszystko pozostałe jest mniejszą lub większą niewiadomą. Data oficjalnej premiery również. Chociaż świeżutki przeciek sugeruje, że tegoroczny zabójca flagowców (którym faktycznie może być) zadebiutuje 15 czerwca. I choć nie zostało to (jeszcze?) potwierdzone, to wydaje się całkiem prawdopodobne.

Do sieci wyciekł screen wewnętrznego e-maila, rozesłanego rzekomo do pracowników firmy. Jak widać, widnieje na nim data 15 czerwca i podobno jest to dzień, w którym OnePlus 5 ujrzeć ma oficjalnie światło dzienne. Czy jest to w ogóle możliwe? Według mnie tak. Wtedy minie bowiem dokładnie rok od premiery OnePlus 3. I choć większość producentów ostatnimi czasy nie trzyma się sztywno 12-miesięcznego cyklu wydawniczego, to część nadal to robi. Niewykluczone, że w tym nielicznym gronie znajdzie się również OnePlus.

E-mail, sugerujący, że OnePlus 5 zadebiutuje 15 czerwca

Jeżeli natomiast zastanawiacie się, co to za urządzenie widnieje na samej górze strony, to jest to podobno OnePlus 5. „Podobno”, ponieważ renderów, rzekomo przedstawiających ten smartfon, pojawiło się do tej pory całe mnóstwo – i każdy jest inny. Do sieci wyciekło też zdjęcie, na którym – jak nas zapewniano – jest to urządzenie, ale też nie można być tego aż takim pewnym. W tej kwestii niezaprzeczalne jest jedynie to, że aparat ma mieć dwa obiektywy, a jego możliwości w dziedzinie foto i wideo pomoże dopracować ekipa DxOMark.

A jak już jesteśmy w tym temacie, to OnePlus opublikował dziś na swoim oficjalnym profilu na Twitterze taki oto post. Producent pyta nas, jak myślimy, które zdjęcie wykonano przy użyciu OnePlus 5 – chociaż odpowiedź jest (chyba?) oczywista (możecie też odpowiadać u nas w komentarzach).

Powyższy tweet przy okazji może sugerować, że premiera 15 czerwca jest jak najbardziej możliwa. Bo skoro firma oficjalnie zaczęła podgrzewać atmosferę wokół OnePlus 5, to za góra kilka dni powinna zapowiedzieć jego debiut. Szczególnie, że lada dzień zakończy się sprzedaż OnePlus 3T. Przypadek?

Źródło: AndroidPure

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona