OnePlus 3T zadebiutuje w grudniu, a OnePlus 4 w sierpniu 2017 roku | Tabletowo.pl

OnePlus 3T zadebiutuje w grudniu, a OnePlus 4 w sierpniu 2017 roku

Dołącz do dyskusji 0

Kiedy OnePlus zadeklarował, że nie zamierza już wypuszczać na rynek kolejnych średniaków, wszyscy pomyśleli, że jedynym smartfonem, zaplanowanym na ten rok jest OnePlus 3. Teraz wiemy już, że byliśmy w błędzie, ponieważ producent szykuje do premiery OnePlus 3T. Urządzenie ma zostać zaprezentowane w przyszłym miesiącu. Równocześnie pojawiła się także pierwsza informacja, dotycząca OnePlus 4 – przyszłoroczny flagowiec ma podobno zadebiutować w sierpniu 2017 roku.

Teoretycznie mamy więc jeszcze co najmniej miesiąc, aż OnePlus zaprezentuje „inną” wersję OnePlus 3. I choć pojawiło się już kilka doniesień na temat OnePlus 3T, to wciąż wiemy mniej niż więcej o tym modelu. Smartfon ma być podobno o około 80 dolarów droższy od swojego pierwowzoru, ale cały czas nie wiadomo, za co konkretnie producent każe sobie „dopłacić”.

Wśród najbardziej prawdopodobnych scenariuszy wymienia się procesor Qualcomm Snapdragon 821. 80 dolarów to jednak zdecydowanie za dużo, jak za nowy i tylko niewiele mocniejszy od Snapdragona 820 układ oraz (co bardzo prawdopodobne) najświeższego Androida (choć też raczej w wersji 7.0, a nie 7.1), dlatego powinniśmy oczekiwać jeszcze innych zmian względem OnePlus 3.

Niektórzy z Was piszą, że może to być też większy (bo 6-calowy wyświetlacz), albo zwiększona z Full HD (1080×1920) do QHD (1440×2560) rozdzielczość ekranu przy takiej samej przekątnej. W sieci pojawiła się także informacja, że OnePlus 3T ma mieć 16 Mpix sensor Sony IMX398, który zadebiutował razem z Oppo R9S (zamiast Sony IMX298), choć to też wciąż plotka.

Źródło: @krispitech, Tech Updates

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona