Ważne

Pracownik OnePlusa potwierdził istnienie modelu OnePlus 3T

Plotki na temat wypuszczenia na rynek nowej wersji OnePlus 3 przybierają na sile. Do tej pory sam zainteresowany dawał do zrozumienia, że nie ma zamiaru tego robić, ale możliwe, że w ten sposób próbował po prostu ukryć przed oczami ciekawskich nadchodzący smartfon. Niestety (dla producenta), nie udało się.

Jeden z pracowników OnePlusa, a dokładniej jeden z projektantów, opublikował na swoim profilu w serwisie społecznościowym Weibo nowy wpis, zupełnie niezwiązany z działalnością swojego pracodawcy. Ale tylko pozornie. Serwis bowiem zawsze informuje, z jakiego urządzenia wysłano wpis i w tym przypadku był to… OnePlus 3T.

Otrzymaliśmy więc potwierdzenie, że OnePlus rzeczywiście planuje wypuścić na rynek nową wersję OnePlus 3. Wciąż jednak nie wiemy, na jakie zmiany względem pierwowzoru zdecydował się producent. Możemy być tylko pewni, że smartfon zostanie wyposażony w wyświetlacz Optic AMOLED, ponieważ Carl Pei, współzałożyciel przedsiębiorstwa, zapewnił, że nie mają zamiaru wracać do ekranów LCD.

OnePlus 3T musi jednak zaoferować coś więcej niż OnePlus 3, gdyż w innym przypadku jego istnienie byłoby zupłenie bez sensu. Mówi się więc, że nowy smartfon zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 821 (zamiast Snapdragona 820) oraz system operacyjny, bazujący na Androidzie 7.0 Nougat (podczas gdy poprzednik jeszcze czeka na aktualizację).

Źródło: Weibo przez Phone Radar

Komentarze

  • Jazir

    Hmm, jeśli specjalnie wypuszczają nową wersję ze Snapem 821, to muszą mieć jakiś cel konkretny. Po cholerę wypuszczaliby ciut ulepszony sprzęt, specjalnie dla nowego procka? Tu musi być coś jeszcze. Jakbym miał obstawiać, to powiedziałbym, że chodzi im o VR. Daydream. Widzą, że to jest teraz chodliwy temat, sami maja odpowiedni zestaw, a ich telefon przy ekranie 5,5″ oferuje rozdzielczość 1080p i matrycę typu PenTile, co daje fatalny rezultat. Nie mają jak odpowiedzieć czołowym flagowcom, a OnePlus 4 wyjdzie dopiero za 3/4 roku. Zaprezentują więc to samo, ale z ulepszonym prockiem i ekranem 2K. Nie korzystasz z VR – masz OP3. Chcesz korzystać – masz OP3T. Proste. To by miało sens.

  • FireFrost

    Snapdragonie 821 od Snaodragona 820 różni się co najwyżej potencjałem marketingowym, więc jedyna zmiana to być nie może. Stawiam, że bedzie to wyglądało tak: nowa wersja kolorystyczna, S821, 128 GB ROM

  • yy

    Może będą chcieli podnieść cenę, by stracić ciutkę na popularności. Skoro i tak nie wyrabiają…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona